خودرو

پژو و شاسی بلند جدیدی به نام پژو ۴۰۰۸ تا سال ۲۰۲۰

شرکت های مختلف اگرچه در زمینه شاسی بلندهای کوپه فعالیت چندانی ندارند و تعداد مدل های این سبک بسیار نیست اما به نظر می رسد تولیدکننده فرانسوی قصد داشته به احیای این بخش با برند جدید خود بپردازد. در ادامه با پیش بینی هایی که راجع به محصول آینده پژو در این کلاس با نام پژو ۴۰۰۸ شده همراه نت نوشت باشید.

به گزارش AutoExpress شرکت پژو قصد داشته خودرو پژو ۴۰۰۸ مدل شاسی بلند کوپه قدرتمندی را در آینده نزدیک معرفی کند که به عنوان برند جدید کمپانی شناخته می‌شود. تا پایان دهه جاری این تولیدکننده فرانسوی قصد داشته مدل ۴۰۰۸ را به عنوان محصول جدید SUV خود معرفی کرده و عرضه دارد.

در حالی که هیچ تایید رسمی از سوی مدیرعامل وقت پژو یعنی Jean-Phillipe Imparato صورت نگرفته، اما وی در گفتگو با وب سایت بریتانیایی تایید نمود در یک الی دو سال آینده شاسی بلند جدید را عرضه می دارد. وی در گفتگو با وب سایت انگلیسی بیان داشت:

به یاد داشته باشید ما اخیرا گفتیم پنج مدل شاسی بلند را تا دو سال آینده ارائه می دهیم که چنین چیزی انجام گرفت. سه مدل در اروپا و دو مدل در چین. حال وقت آن رسیده تا به DNA خود بازگشته و دامنه SUVهای خود را گسترش دهیم.

با موفقیت مدل های ۲۰۰۸، ۳۰۰۸، ۵۰۰۸ و رقابتی با مدل های X2 , X6 و X4 بی ام و، محصول جدید چیزی براساس ۳۰۰۸ خواهد بود. با این حال می توان تغییرات شدیدی را در بخش عقب، نوار بین چراغ های عقب، سقف شیب دار و برخی دیگر که براساس ۳۰۰۸ است را مشاهده کرد.

پژو قرار است پژو ۴۰۰۸ را روی پلتفرم EMP2 قرار می دهد که با اوپل Grandland X و Crossland X مشترک است. احتمالا باید مدل را یک نسخه میانی ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ بدانیم و گزینه پیشرانه نیز در همین محدوده خواهد بود. همچنین در سیستم تعلیق نیز با یک مدل اسپرت رو به رو هستیم و باید انتظارات در آن بالا برد. شرکتی که سابقه درخشانی داشته قطعا خواهد توانست به بلندای موفقیتی در بخش تولید شاسی بلند برسد.

به گزارش AutoExpress ، دو پیشرانه هیبریدی قدرتمند برای آن فراهم خواهد آمد. هر دو آن پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربوشارژ بوده و می توانند قدرت بالایی از خود نشان دهند. گفته شده در بخش قدرت یکی از آنها ۲۴۰ و دیگری ۳۰۰ اسب بخاری خواهد بود.

منبع

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا