روانشناسی و موفقیت

مادر این کودک را پیدا کنید تا وجوه پنهان شخصیت شما فاش شود!

pick mother hidden personality

مادر این کودک را پیدا کنید تا وجوه پنهان شخصیت شما فاش شود! به نظر شما کدام زن در این تصویر مادر واقعی این کودک است ؟ شما می توانید یکی از این دو زن را انتخاب کنید یا در حقیقت حدس بزنید که کدام زن می تواند مادر این کودک باشد تا نت نوشت به شما در مورد لایه های پنهانی شخصیتتان بگوید.

۲۵+

به نظر شما کدام زن در این تصویر مادر واقعی این کودک است ؟ شما می توانید یکی از این دو زن را انتخاب کنید یا در حقیقت حدس بزنید که کدام زن می تواند مادر این کودک باشد تا نت نوشت به شما در مورد لایه های پنهانی شخصیت تان بگوید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک کودک بین دو زن نشسته و بازی می کند. اگر شما بخواهید حدس بزنید که کدام یک از زن ها مادر کودک است ؟ کدام زن را انتخاب می کنید؟ توجه داشته باشید که با انتخاب هر کدام از زن ها وجوه پنهان شخصیت شما آشکار می شود و می توانید به لایه های پنهانی شخصیت خود پی ببرید.

انتخاب زن سمت راست R

pick-mother-personality-FI-800x419

زن سمت راست یا زن سمت چپ ؟ کدام یک مادر کودک است ؟

در صورتی که شما زن سمت راست را به عنوان مادر کودک انتخاب کرده اید خوشحال باشید که تا حد زیادی صحیح پیش بینی کرده اید. بیشتر افراد در این آزمون زن سمت راست را به عنوان مادر کودک انتخاب خواهند کرد. می توان گفت افرادی که این گزینه را انتخاب  کرده اند تا حدودی باهوش هستند. از خصوصیات اخلاقی و صفتی شما می توان به این که شما یک انسان تحلیلی هستید اشاره کرد. به جزئیات توجه بسیاری دارید و نکته بسیار مهم این که مغز شما به صورت نا خود آگاه حدس زده است که کودک به سمت مادرش نشسته است.

سرنخ های بسیار ظریفی در این گزینه مشاهده می شود از جمله این که زن سمت راست یک حس نگرانی مادرانه در چهره اش دیده می شود. و این انتخاب نشان می دهد که شما واقع بینانه به دنبال حفظ ثبات هستید.

انتخاب زن سمت چپ L

این زن مادر کودک نیست. اگر شما این گزینه را انتخاب کرده اید باید بگوییم که جواب شما کاملا اشتباه است. زن سمت چپ نوعی بی شرمی دارد. افرادی که این فرد را به عنوان مادر انتخاب کرده اند تا حد زیادی رویایی بوده و همیشه به نوآوری های جدید می اندیشند. کمی محتاط و در عین حال فردی سریع و عجول هستید.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا