اخبار تکنولوژی

بازی Pokémon Go جزو واحدهای درسی دانشجویان انگلیسی شد!

Pokémon Go

به گزارش دیلی میل دانشجویان مقطع کارشناسی دوره فناوری اطلاعات و کسب و کار بایستی بازی با Pokémon Go را نیز مثل یک واحد درسی اجباری انجام داده و نمره قبولی را کسب کنند.

۰

شاید باور کردنش کمی سخت باشد اما دانشجویان دانشگاه Salford از بریتانیا بزودی یک واحد درسی جالب را نیز باید بگذرانند، بازی با Pokémon، بله درست متوجه شدید، بازی کردن با پوکمان جزو ئاحد های درسی اجباری دانشجو های انگلیسی خواهد شد!

به گزارش دیلی میل دانشجویان مقطع کارشناسی دوره فناوری اطلاعات و کسب و کار بایستی بازی با Pokémon Go را نیز مثل یک واحد درسی اجباری انجام داده و نمره قبولی را کسب کنند.

جزییات دقیق از این واحد درسی در دسترس نیست اما به گفته آقای Dr David Kreps این بازی می تواند دیدگاه مورد نیاز برای دانشجو های مشغول به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات و کسب و کار را تبیین کرده و آنها را در ادامه مسیر کمک خواهد کرد.

بازی Pokémon Go اختصاصا با کمک یک ردیاب ماهواره GPS، دوربین و اتصال به اینترنت توانسته تمامی قواعد را جابجا کرده و تاثیر بسزایی بر دنیای بازی ها و تعامل آنها با کاربران داشته باشد!

این اولین بار نیست که بازی Pokémon Go راه به امکان علمی می یابد، دانشگاه Idaho پیش از این این بازی را به عنوان یکی از واحد های درسی برای دانشجویانش معرفی کرده بود.

آقای Steven Bird ارائه دهنده این درس در دانشگاه Salford است و اعتقاد دارد که: “بازی پوکمان بسیار فراتر از پرتاب یک Pokéball بوده و شما را درگیر ماجراهایی فرای اطراف محیط شما خواهد کرد، توانایی دیدتان را گسترش داده و شما را حتی نا خواسته جزو گروه هایی خواهد کرد که فعالیت در مسیر رسیدن به هدف را برای شما به ارمغان خواهند آورد.”

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا