علمی

پورشه برای تولید عسل به ۱٫۵ میلیون کارگر جدید در سال ۲۰۱۸ احتیاج دارد!

در یک حرکت جاه طلبانه پورشه اعلام کرده است که قصد دارد تا تکرار جدیدی از محصول Turbienchen خود را تولید کند و برای این کار حدود 1.5 میلیون کارگر را به کارخانه لایپزیگ آورده است. با این حال Turbienchen، که به معنای "توربین کوچک" در زبان آلمانی است، یک ماشین اسپرت یا یک SUV لوکس نیست و کارگران آن مهندسین یا اپراتورهای باتجربه ماشین نیستند. در عوض، کارکنان جدید، زنبورهای عسل هستند و این محصول عسل است که در فروشگاه کارخانه فروخته می شود. سخت است تصور کنید که در حال حاضر یک صدای وزوز واقعی در اطراف آلمان شرقی وجود داشته باشد. پورشه در سال گذشته پروژه Turbienchen را به عنوان بخشی از برنامه مالی خود آغاز کرد و در ابتدا 400 کیلوگرم عسل شکوفه لیمو را در عرض چند روز فروخت. در حال حاضر این شرکت دوبرابر از این زنبورها را در خارج از جاده کارخانه قرار داده است. در مجموع، این کمپانی انتظار دارد که با سه میلیون زنبور عسل در سال جاری حدود 1000 کیلوگرم عسل تولید کند. پورشه امیدوار است که با نگهداری این زنبور عسل ها به حفاظت از زنبور عسل آلمانی کمک کند، که طی دهها سال در معرض خطر قرار گرفته اند. به دلیل اهمیت زنبور عسل برای تنوع زیستی، قوانین آلمانی به شدت از آنها محافظت می کند، اما 50 درصد از گونه های زنبور عسل کشور در معرض خطر انقراض قرار دارند. Gerd Rupp، رئیس هیئت مدیره پورشه لایپزیگ، گفته است: "پس از موفقیت آمیز بودن اولین پروژه زنبورعسل ها در سال گذشته، می توانید هنوز شاهد تعهد ما به حفظ جهان حیوانات و گیاهان باشید. در تابستان امسال برداشت عسل در فروشگاه مرکز مشتریان ما به نام" Turbienchen " در دسترس خواهد بود. ما انتظار داریم تا حدود 1000 کیلوگرم برداشت داشته باشیم."

در یک حرکت جاه طلبانه پورشه اعلام کرده است که قصد دارد تا تکرار جدیدی از محصول Turbienchen خود را تولید کند و برای این کار حدود ۱٫۵ میلیون کارگر را به کارخانه لایپزیگ آورده است.

با این حال Turbienchen، که به معنای “توربین کوچک” در زبان آلمانی است، یک ماشین اسپرت یا یک SUV لوکس نیست و کارگران آن مهندسین یا اپراتورهای باتجربه ماشین نیستند. در عوض، کارکنان جدید، زنبورهای عسل هستند و این محصول عسل است که در فروشگاه کارخانه فروخته می شود. سخت است تصور کنید که در حال حاضر یک صدای وزوز واقعی در اطراف آلمان شرقی وجود داشته باشد.

۰

در یک حرکت جاه طلبانه پورشه اعلام کرده است که قصد دارد محصول Turbienchen خود را مجددا تولید کند و برای این کار حدود ۱٫۵ میلیون کارگر را به کارخانه لایپزیگ آورده است. با این حال Turbienchen، که به معنای “توربین کوچک” در زبان آلمانی است، یک ماشین اسپرت یا یک SUV لوکس نیست و کارگران آن مهندسین یا اپراتورهای باتجربه ماشین نیستند. در عوض، کارکنان جدید، زنبورهای عسل هستند و این محصول عسل است که در فروشگاه کارخانه فروخته می شود. سخت است تصور کنید که در حال حاضر یک صدای وزوز واقعی در اطراف آلمان شرقی وجود داشته باشد.

پورشه انتظار دارد که با سه میلیون زنبور عسل در سال جاری حدود 1000 کیلوگرم عسل تولید کند

پورشه انتظار دارد که با سه میلیون زنبور عسل در سال جاری حدود ۱۰۰۰ کیلوگرم عسل تولید کند

پورشه در سال گذشته پروژه Turbienchen را به عنوان بخشی از برنامه مالی خود آغاز کرد و در ابتدا ۴۰۰ کیلوگرم عسل شکوفه لیمو را در عرض چند روز فروخت. در حال حاضر این شرکت دوبرابر از این زنبورها را در خارج از جاده کارخانه قرار داده است.

در مجموع، این کمپانی انتظار دارد که با سه میلیون زنبور عسل در سال جاری حدود ۱۰۰۰ کیلوگرم عسل تولید کند.

پورشه امیدوار است که با نگهداری این زنبور عسل ها به حفاظت از زنبور عسل آلمانی کمک کند، که طی دهها سال در معرض خطر قرار گرفته اند. به دلیل اهمیت زنبور عسل برای تنوع زیستی، قوانین آلمانی به شدت از آنها محافظت می کند، اما ۵۰ درصد از گونه های زنبور عسل کشور در معرض خطر انقراض قرار دارند.

Gerd Rupp، رئیس هیئت مدیره پورشه لایپزیگ، گفته است: “پس از موفقیت آمیز بودن اولین پروژه زنبورعسل ها در سال گذشته، می توانید هنوز شاهد تعهد ما به حفظ جهان حیوانات و گیاهان باشید. در تابستان امسال عسل برداشت شده، در فروشگاه مرکز مشتریان ما به نام” Turbienchen ” در دسترس خواهد بود. ما انتظار داریم تا حدود ۱۰۰۰ کیلوگرم برداشت داشته باشیم.”

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا