خودرو

پورشه با Mission E به دنبال محصولات الکتریکی منحصربفرد

پورشه

خودرو الکتریکی Mission E از پورشه یک محصول نوآورانه و منحصربفرد در تاریخ ۷۰ ساله شرکت آلمانی محسوب می شود و می توان انتظارات بسیاری از این اتومبیل الکتریکی داشت. Mission E یک خودرو کاملا الکتریکی محسوب شده و پورشه می خواهد آن را به جدیدترین فناوری های تعاملی و ارتباطی مجهز کند.

۰

خودرو الکتریکی Mission E از پورشه یک محصول نوآورانه و منحصربفرد در تاریخ ۷۰ ساله شرکت آلمانی محسوب می شود و می توان انتظارات بسیاری از این اتومبیل الکتریکی داشت. Mission E یک خودرو کاملا الکتریکی محسوب شده و پورشه می خواهد آن را به جدیدترین فناوری های تعاملی و ارتباطی مجهز کند. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به نسل آتی محصولات پورشه در ادامه همراه نت نوشت باشید.

Lawrence از مدیران بازرگانی پورشه است و محصول آینده پورشه را بی نظیر دانسته و آن را مدلی بیان کرده که حقیقتا بزرگ است. او بیان کرد پورشه به دنبال آن بوده تا Mission E را به عنوان اولین محصول الکتریکی صنعت معرفی کند از این رو باید این خودرو را اولین محصول الکتریکی پورشه دانست و آغاز راه آلمانی ها در رسیدن به هدفی بزرگ. هدفی که معرفی و عرضه اتومبیل های الکتریکی متعدد است و Mission E اولین آن محسوب می شود. البته این نکته حائز اهمیت است که Mission E مدل های مختلفی داشته و پورشه می خواهد نسخه های مختلفی برپایه Mission E معرفی کند و از جمله باید به Mission E Cross Turismo اشاره کرد.

پورشه

Mission E در روی کاغذ مشخصات بزرگی دارد و تاثیربرانگیز است. به نوعی پورشه می خواهد رویای بیشتر تولیدکنندگان اتومبیل را برای خودروهای الکتریکی به واقعیت تبدیل کند. گفته می شود با هر بار شارژ می تواند مسافتی ۴۸۰ کیلومتری را سپری کند و با دو پیشرانه الکتریکی قادر است توان بالایی از خود نشان دهد. بسته های باتری لیتیوم یونی از اصلی ترین ویژگی های Mission E پورشه می باشد و موجب خواهد شد این مدل در مسافت بیشتری با هر بار شارژ به حرکت درآید. یک سیستم مبتنی شارژ ۸۰۰ ولتی پیشرفته موجب خواهد شد تا این خودرو در مدت زمان کوتاهی به شارژ کامل دست پیدا کند. پورشه وعده های بزرگی را برای Mission E داده و بی شک چنین محصولی در میان خودروها از جمله برندهای رقیب پورشه کم نظیر است.

پورشه فناوری های نوین یک اتومبیل الکتریکی را در Mission E جای می دهد و احتمال شرکت های همکاری چون آئودی نیز در آینده آن را در A8 خود جای دهد. این طور که پیداست آلمانی ها سخت در تلاش هستند تا فناوری اتومبیل الکتریکی منحصربفردی را در این خودرو آینده قرار دهند تا در مقابل رقبا حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشند.

Mission Eدر سال های اخیر به عنوان یک مدل کانسپت رونمایی شد و این طور که پیداست قرار است به پروژه بزرگ و دهه بعدی پورشه تبدیل شود. Lawrence بیان داشت که پورشه می خواهد ایستگاه شارژی را توسعه دهد که همچون هتل راحتی به افراد می دهد و ساعاتی را می توانند در این ایستگاه ها سپری کنند که سرشار از هیجان است.

امروزه شرکت های بسیاری هستند که روی فناوری اتومبیل الکتریکی مشغول کارند و در آینده شاهد مدل های الکتریکی متعددی خواهیم بود اگرچه در حال حاضر نیز کم نیستند اما این گستردگی به سطحی خواهد رسید که خودروهای آینده را در قالب اتومبیل الکتریکی در می آورد.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا