لایک اینستاگرام
اخبار تکنولوژی

محققان سن شما را بر اساس لایک های اینستاگرامتان تشخیص می دهند

نوجوانان کنونی از هیچ چیزی مثل عکس لایک نخورده نفرت ندارند!

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اگر اهل اینستاگرام هستید و در این شبکه اجتماعی شلوغ و پر از تصاویر و عکس عضو هستید و دغدغه این را دارید که چرا عکس های شما کم لایک می خورد، بدون برو برگرد شما یک نوجوان هستید!

آیینه تهران

طبق آخرین تحقیقات انجام شده و ثبت شده در بحث رفتار سنجی صورت گرفته بر روی کاربران شبکه های اجتماعی که در دانشگاه ایالتی Penn و توسط پروفسور Dongwon Lee صورت گرفته، میزان محبوبیت افراد در شبکه های اجتماعی و گرفتن لایک و مهمتر از آن افراد لایک کننده از مهمترین دغدغه های نوجوانان کنونی به حساب می آیند.

نوجوان ها و لایک های اینستاگرام

تمایل نوجوانان امریکایی به تعامل در شبکه های اجتماعی به نحوی است که دوست دارند با دوستان قدیمی خود تبادل کامنت و لایک داشته و حتی کمتر مایل به اشتراک گذاشتن عکس خودشان به تنهایی هستند! نکات جالب این تحقیق نشان از این دارد که احتمال پاک کردن تمامی تصاویر قدیمی در رده های سنی نوجوانان از هر رده سنی دیگری بیشتر بوده و بیشتر تین ایجر ها تمایل به نوشتن و اظهار ویژگی های شخصیتی و خلق و خوی خود دارند که این مورد آخری در بزرگسالان ابدا مشاهده نمی شود!

تحقیقات آقای Lee بر روی بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر صورت گرفته و تنها دلیل آن API ساده شبکه اجتماعی اینستاگرام نسبت به سایر شبکه ها بوده و هست.

معنی لایک در اینستاگرام

نکته جالب دیگری که در نتایج این تحقیق آماده این است که دایره معنا و مفهوم عمل لایک کردن در اینستاگرام (Like) که همراه با ایجاد یک قلب با شمایل گرافیکی بر روی تصاویر است، بازه مفهومی بیشتری و پیچیدگی کمتری نسبت به همین عملیات در سایر شبکه های احتماعی مشابه مثل فیس بوک و توییتر دارد.

 

محققان سن شما را بر اساس لایک های اینستاگرامتان تشخیص می دهند محققان سن شما را بر اساس لایک های اینستاگرامتان تشخیص می دهند

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا