گجت‌ها

بررسی DeX Pad ، ابزاری که گلکسی S9 را به کامپیوتر رو میزی بدل می کند!

سامسونگ DeX آپدیت می شود تا تجربه استفاده از گلکسی را بهبود دهد

بررسی DeX Pad ، ابزاری که گلکسی S9 را به کامپیوتر رو میزی بدل می کند! Samsung DeX و DeX Pad به لطف ادغام کیبورد و صفحه کلید لمسی به طور قابل توجهی برای کاربران تلفن همراه بهبود یافته اند. پیشرفت های دیگر DeX ما را به وعده یک تلفن همراه به عنوان رایانه اصلی، نزدیک تر می کند.

سال گذشته سامسونگ، داک Dex را با گلکسی S8 راه اندازی کرد. بعدها در سال ۲۰۱۷، کار با DeX را با پشتیبانی از کنفرانس ویدئویی، پشتیبانی از Samsung Focus و موارد دیگر بهبود داد.

۰

گویا Samsung DeX یا DeX Pad از سامسونگ که برای اولین بار سال گذشته همراه با معرفی Galaxy S8 معرفی شدند به لطف ادغام کیبورد و صفحه کلید لمسی به طور قابل توجهی برای کاربران تلفن همراه بهبود یافته اند. پیشرفت های دیگر DeX  با توانمندی های ارزشمندش در کنار Galaxy S9 ما را به وعده یک تلفن همراه به عنوان رایانه اصلی، نزدیک تر می کند.

سال گذشته سامسونگ، داک Dex را با گلکسی S8 راه اندازی کرد. بعدها در سال ۲۰۱۷، کار با DeX را با پشتیبانی از کنفرانس ویدئویی، پشتیبانی از Samsung Focus و موارد دیگر بهبود داد.

DeX Pad بهبود یافته سخت افزار و نرم افزار Samsung DeX

DeX Pad بهبود یافته سخت افزار و نرم افزار Samsung DeX

همچنین با روی کار آمدن گلکسی S9 و S9 Plus سامسونگ، بهبودهایی در نرم افزار و سخت افزار DeX به وجود آمد تا ما هم اکنون با DeX Pad جدید همراه باشیم. همانطور که می دانیم داک DeX یک راه حل نوآورانه بود، اما گوشی در زاویه ای روی آن  قرار می گرفت که صدای آن خاموش می شد و همچنین نیاز به یک ماوس و صفحه کلید خارجی، علاوه بر اتصالات پاور  و اتصال HDMI نیز بود. که همراه بودن این تعداد تجهیزات اضافی همراه DeX باعث می گردید کاربر ترجیح دهد برای برآوردن نیازهای کامپیوتری، یک لپ تاپ را با خود حمل کند.

دستیار سخت افزار

DeX Pad جدید به عنوان لوازم جانبی ای می باشد که با استفاده از یک کانکتور USB Type-C که در آن گلکسی S8، S8 پلاس، S9، S9 پلاس و نوت ۸ به آن متصل می شود، روی میز قرار می گیرد. یک فن و دریچه هوا خور برای مدیریت حرارت در طول استفاده وجود دارد. در لبه بالایی DeX Pad شما دو پورت USB Type-A، یک پورت HDMI و یک پورت USB Type-C خواهید یافت. هنگامی که یک کابل USB Type-C را به پد وصل می کنید، دستگاه سامسونگ شما روی پد شارژ می شود.

شامل دو پورت USB Type-A، یک پورت HDMI و یک پورت USB Type-C می باشد

یک برجستگی لاستیکی در امتداد پد وجود دارد که می توانید دستگاه سامسونگ خود را روی آن ببندید تا دستگاه روی پد کاملا فیکس گردد. پد سبک است و به راحتی قابل حمل است.

سامسونگ گلکسی روی DeX Pad کاملا فیکس می گردد

دستیار نرم افزار

سامسونگ همچنان تعداد برنامه ها و عملکرد آنها را نسبت به سامسونگ DeX بهبود می بخشد. پس DeX Pad تا رزولوشن ۲K را پشتیبانی می کند و بهبود انجام بازی ها با آن چشمگیر است.

بهبود قابل ملاحظه  DeX در سال جاری این است که صفحه نمایش دستگاه گلکسی به یک صفحه لمسی مجازی تبدیل می شود تا شما بتوانید بدون استفاده از دستگاه ورودی متصل به رابط کاربری دسکتاپ روی صفحه نمایش خود حرکت کنید. علاوه بر این، زمانی که شما می خواهید داخل فیلدی متنی را بنویسید، یک صفحه کلید مجازی روی صفحه نمایش گلکسی ظاهر خواهد شد، بنابراین شما می توانید متن را بدون نیاز به اتصال یک صفحه کلید خارجی وارد کنید.

برای عملکرد پد لمسی و صفحه کلید باید دستگاه مجهز به اندروید ۸ Oreo باشد، بنابراین دستگاه های گلکسی فعلی سامسونگ باید قبل از اینکه بتوانند از جدیدترین تکنولوژی DeX استفاده کنند، این بروزرسانی نرم افزار را دریافت کنند.

دپارتمان های IT نیز باید بدانند که Knox Configure برای سامسونگ DeX در دسترس خواهد بود. با Knox Configure، مجموعه ای از Dex Pads می تواند برای استفاده از شرکت از تنظیمات امنیتی استاندارد نصب و راه اندازی شود.

آخرین گوشی های سامسونگ بسیار قدرتمند هستند و با پانل DeX Pad اکثر نیازهای ما را به یک دستگاه کامپیوتری تامین می کنند.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا