تلفن همراه

تصاویر جدید از S9 با کمک فناوری واقعیت افزوده!

گوشی Galaxy S9

تصاویر جدید از S9 با کمک فناوری واقعیت افزوده! یک کاربر Reddit موفق شده شده است که با دستکاری اپلیکیشن Unpacked 2018، زودتر از موعد به مدل سه بعدی S9 دست بیابد.

۰

با نزدیک شدن به زمان رونمایی گوشی گلکسی اس ۹، هر روزه اخباری جدید در رابطه با این پرچمدار سامسونگ منتشر میشود. در حال حاضر تقریباً اطلاعات کاملی از طراحی، مشخصات و زمان عرضه گوشی در اختیار داریم. طبق گفته وبسایت XDA Developers، سامسونگ اپلیکیشن Unkpacked که از قابلیت واقعیت افزوده بهره میبرد را برای افراد حاضر در مراسم رونمایی تدارک دیده است. افراد میتوانند با استفاده از این برنامه، تیزرها و همچنین مراسم را به صورت زنده مشاهده کنند.

گوشی Galaxy S9

گوشی Galaxy S9

اگرچه این اپلیکیشن در تاریخ ۲۵ فوریه فعال خواهد شد، اما یک کاربر  Reddit موفق شده شده است که با دستکاری اپلیکیشن، زودتر از موعد به مدل سه بعدی S9 دست بیابد. کاربر میتواند در این رندرها، از هر زاویه ای S9 را بررسی کرده و همچنین بین رنگ های مختلف سوئیچ کند.

گوشی Galaxy S9

گوشی Galaxy S9

بدیهی است که این امر، به گونه ای نیست که برای هر کسی که اپلیکیشن Unpacked 2018 Android را دانلود کرده در دسترس باشد. بلکه این فرد با مهارت فراوان و با صرف زمان زیادی موفق به انجام این کار شده است.

لازم به ذکر است که گوشی Galaxy S9 در تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفند) در شهر بارسلونا رونمایی خواهد شد.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا