1397-12-29
اخبار تکنولوژی

بازار در چنگ غول کره ای؛ Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge+ برای سامسونگ به هدف زدند!

بازار در چنگ غول کره ای؛ Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge+ برای سامسونگ به هدف زدند!

بررسی های حاصل از درآمد سامسونگ در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ نشان از موفقیت این غول کره ای در عرضه محصولات جدید خود دارد و می توان گفت عرضه محصولات تازه ای چون گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس توانسته برگ برنده خوبی برای این کمپانی باشد.

سامسونگ با فروشی معادل $۴۵٫۲ میلیارد دلار و سودی معادل ۶٫۴۶ میلیارد دلار  توانسته وضعیت خودش نسبت به سال گذشته در همین بازه زمانی را بهبود بخشد. درآمد سال گذشته چیزی معادل ۴٫۱ میلیارد دلار بوده است.

سامسونگ محصولات بسیاری دارد اما در بخش موبایل، فروشی معادل ۲۲٫۸ میلیارد دلار داشته و این فروش سود خالصی معادل ۲٫۱ میلیارد دلار را برای سامسونگ در بر داشته است. برای محصولات مخابراتی و تلفن های همراه در سال گذشته و در همین بازه زمانی درامد سامسونگ مبلغ ۱٫۵۳ میلیارد دلار بوده است که بر اساس گفته خود مسئولین و تحلیلگران بازار سامسونگ این افزایش را مدیون محصولات تازه معرفی کرده خودش یعنی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس می باشد.

با توجه به آمار منتشر شده سامسونگ تنها در سدد حفظ همین وضعیت برای فصل انتهایی سال ۲۰۱۵ خواهد بود و انتظار سود بیشتری نخواهد داشت. بر همین اساس باید در فصل اول سال ۲۰۱۶ منتظر ارائه محصولات جدیدی از این غول باشیم تا بتواند به پشتوانه آنها سود حداکثری را برای بازارش تضمین کند.

در آغاز سال ۲۰۱۶ و در نمایشگاه CES باید شاهد محصولات جدیدی از این غول فناوری باشیم.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا