گجت‌ها

SanDisk کوچکترین فلش درایو USB-C با ظرفیت ۱TB را در CES به نمایش گذاشت!

SanDisk کوچکترین فلش درایو USB-C با ظرفیت 1TB را در CES به نمایش می گذارد

هر ساله در نمایشگاه CES، در میان تمام تلویزیون ها و لپ تاپ ها و گجت، رقابت بین فلش درایوها افزایش می یابد که کدام یک می تواند بیشترین ذخیره سازی را انجام دهد. در سال جاری، سن دیسک نمونه اولیه ی کوچکترین فلش درایو USB-C با ظرفیت یک ترابایت به نمایش گذاشت.

۰

هر ساله در نمایشگاه CES، در میان تمام تلویزیون ها و لپ تاپ ها و گجت، رقابت بین فلش درایوها از جهت بیشترین میزان ذخیره سازی افزایش می یابد. در سال جاری، SanDisk نمونه اولیه ی کوچکترین فلش درایو USB-C با ظرفیت یک ترابایت به نمایش گذاشت.

مطمئنا” این بیشترین ذخیره سازی نیست که ما تا به حال در یک درایو فلش دیده ایم. بلکه این عنوان هنوز متعلق به Kingston DataTraveler Ultimate GT با ۲ ترابایت ظرفیت، در سال گذشته می باشد. اما با توجه به اینکه نمونه اولیه سن دیسک خیلی کوچکتر از کینگستون آلومینومی است باید مورد تحسین قرار گیرد. به علاوه اینکه، این فلش درایو به جای USB 3.0 با USB-C کار می کند، به این معنی که شما قادر خواهید بود عملیات ذخیره سازی را علاوه بر کامپیوتر در یک گوشی اندرویدی نیز انجام دهید.

با کوچکترین فلش درایو USB-C عملیات ذخیره سازی را در یک گوشی اندرویدی نیز می توان انجام داد

با کوچکترین فلش درایو USB-C عملیات ذخیره سازی را در یک گوشی اندرویدی نیز می توان انجام داد

در این مرحله، فقط نمونه اولیه این فلش درایو معرفی شده است، قیمت یا تاریخ انتشار هنور اعلام نگردیده است. به هر حال یک SSD کامل USB-C یک ترابایت هم اکنون در حدود ۳۵۰ دلار قیمت دارد، بنابراین تصور می شود که مدل سن دیسک در صورت دستیابی به بازار، مقرون به صرفه باشد.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا