اخبار تکنولوژی

نسخه تلگرام ۴٫۸ با استریم ویدئوها، حالت شبانه و امکان لاگین در سایتها منتشر شد!

تلگرام نسخه جدید

نسخه تلگرام ۴٫۸ با استریم ویدئوها، حالت شبانه و امکان لاگین در سایتها منتشر شد! تلگرام در حالی که این روزها تلاش می کند به یکی از سیستم های پیام رسانی بزرگ تبدیل گردد، ساعاتی پیش بروز رسانی دیگری را باعنوان نسخه ۴٫۸ برای اپ اندروید خود، منتشر کرده است.

۰

تلگرام در حالی که این روزها تلاش می کند به یکی از سیستم های پیام رسانی بزرگ تبدیل گردد، ساعاتی پیش بروز رسانی دیگری را باعنوان نسخه ۴٫۸ برای اپ اندروید خود، منتشر کرده است. قابلیت های اضافه شده به این نسخه جدید استریم ویدئو، حالت شبانه اتوماتیک و تلگرام لاگین برای ورود به سایت های دیگر می باشد. در ادامه با معرفی جزییات بیشتر از این قابلیت ها همراه نت نوشت باشید.

استریم ویدئو

با قابلیت استریم ویدئو لازم نیست برای دیدن یک ویدئو در صفحه Telegram خود آن را بطور کامل دانلود کنید. بلکه کافی است روی آن ضربه بزنید تا شروع به پخش کند. هنگام تماشای ویدئو نیز، نوار خاکستری رنگی مشاهده خواهید کرد، که نشان می دهد چه مقدار از محتوای ویدئو دانلود و ذخیره شده است. ویدئوهایی که اخیراً بعد از آپدیت این نسخه از تلگرام دریافت می کنید از این ویژگی پشتیبانی می کنند.

حالت شبانه اتوماتیک

حالت خودکار شبانه به طور پیش فرض فعال نیست اما به راحتی می توانید با رفتن به این مسیر  Settings > Theme > Auto-Night mode  آن را فعال کنید.

با این ویژگی Telegram می تواند به طور خودکار تحت شرایط نوری ضعیف به حالت شبانه برود. یا می توانید آن را طوری تنظیم کنید که به صورت زمانبندی شده فعال گردد. همچنین اگر اجازه دهید تلگرام به موقعیت مکانی شما دسترسی داشته باشد، می تواند به طور خودکار تعیین کند که چه مدت زمانی به حالت شبانه برود.

تلگرام از تم های سفارشی بسیاری برای اندروید پشتیبانی می کند، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که کدام تم اپ را به استفاده از تنظیم “Preferred Night Theme” تغییر دهد.

تلگرام لاگین

آخرین ویژگی اضافه شده تلگرام لاگین است. وب سایت های خارجی اکنون می توانند یک ویجت ورود به سیستم تگرام را به سایت خود اضافه کنند تا کاربر بتواند از طریق اکانت تلگرام خود لاگین کند. هنگامی که  از این ویجت برای اولین بار استفاده می کنید، شماره تلفن شما درخواست می شود تا تلگرام پیام تأییدیه برای شما ارسال کند تا مجوز مرورگر شما را تأیید کند. پس از راه اندازی آن، شما باید در هر سایت که این ویجت را پشتیبانی می کند، فقط دوبار کلیک کنید تا به حساب کاربری تان در آن وبسایت بروید.

در اعلامیه ای ، تلگرام بیان کرده است:
“با کلیک بر روی «Accept»، نام و نام کاربری و تصویر پروفایل تلگرام شما به صاحب وبسایت ارسال خواهد شد. شماره تلفن شما مخفی می ماند. همچنین وبسایت می تواند از طریق ربات خود برای ارسال پیام های شما مجوز صادر کند”
همه این اطلاعات ورود به سیستم که به سایتها ارسال کرده اید در تنظیمات Privacy & Security این نسخه تلگرام مشاهده می شود. همچنین به لطف این ویژگی اکنون رباتها می توانند مکالمات خود را بدون نیاز به پیام دادن شما آغاز کنند.(در ورژن قبلی باید ابتدا کاربر پیام می فرستاد)

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا