ارز دیجیتال

تلگرام فروش اولیه سکه های دیجیتالی خود را لغو کرد!

تلگرام پیشنهاد فروش سکه های اولیه خود را لغو می کند

سرویس پیام رسان امن تلگرام فروش سکه های اولیه (ICO) خود را لغو می کند و سکه های دیجیتال آن برای فروش عمومی قرار نخواهند گرفت. این اقدام تلگرام برای سرمایه گذاران عمومی که امیدوار بودند بتوانند در یکی از بزرگترین شانس های سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال شانس خود را امتحان کنند بسیار خبر بدی می باشد.

۲+

سرویس پیام رسان امن تلگرام فروش سکه های اولیه (ICO) خود را لغو می کند و سکه های دیجیتال آن برای فروش عمومی قرار نخواهند گرفت. یک منبع بی نام این خبر را به  The Wall Street Journal اعلام کرده است. این اقدام تلگرام برای سرمایه گذاران عمومی که امیدوار بودند بتوانند در یکی از بزرگترین شانس های سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال شانس خود را امتحان کنند بسیار خبر بدی می باشد. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

منبع دیگری که در این مجله ذکر شده است تا حدودی این تعطیلی را وابسته به مقررات فزاینده ای می داند که کمیسیون بورس، کمیسیون تجارت آینده ی کالا و دیگر قانونگذاران از زمانی که Telegram برنامه ریزی ICO را شروع کرده، پیشنهاد داده اند.

خیلی از این مقررات در این محیط تنظیمی از ماه ژانویه که شایعات خبر از راه اندازی یک ICO توسط تلگرام می دادند تغییر کردند. در ماه فوریه، جی کلایتون، رئیس دفتر SEC،  سخنان تندی را بر علیه آن دسته از موسساتی که از ثبت نام کردن در SEC طفره می روند به زبان آورد: “خیلی از ICO ها به صورت غیرقانونی اداره می شوند.” او افزود: “موسسان و دیگر شرکای آن ها قوانین امنیتی ما را دنبال نمی کنند.” در ماه مارس، گزارش ها نشان دادند که SEC احضاریه هایی را به تعدادی از کمپانی های ارز دیجیتال، شامل کمپانی های تکنولوژی که ICO ها را راه اندازی می کنند ارسال کرده است.

البته این مورد خاص درباره ی تلگرام می تواند به این دلیل باشد که Telegram به سادگی پول زیادی را در فروش خصوصی به دست آورده و دیگر نیازی به ICO ندارد. اولین پیش فروش تلگرام در فوریه ۸۵۰ میلیون دلار پول از ۸۱ سرمایه گذار فراهم کرد. در ماه مارس، این کمپانی اعلام کرد که در دور دوم موفق به فراهم آوردن ۸۵۰ میلیون دلار دیگر از ۹۴ سرمایه گذار شده است. در مجموع تلگرام توانسته است به سرعت مبلغ ۱٫۷ میلیارد دلار پول را از کمتر از ۲۰۰ سرمایه گذار خصوصی به دست آورد.

این پول احتمالا در پروژه ی شبکه ی آزاد تلگرام مصرف خواهد شد تا در ادامه ی فعالیت پلتفرم پیام رسان این کمپانی و افزودن ویژگی های جدید به آن سرمایه گذاری شود. تلگرام وعده داد که شبکه با یک لایه ی عمومی ساخته خواهد شد که در نهایت به عنوان یک جایگزین برای ویزا یا مسترکارت کار خواهد کرد.

منبع: www.theverge.com

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا