اخبار تکنولوژی

نسخه بعدی ویندوز ۱۰ ممکن است Spring Creators Update نامیده شود!

نسخه بعدی ویندوز ۱۰ ممکن است Spring Creators Update نامیده شود

نسخه بعدی ویندوز ۱۰ ممکن است Spring Creators Update نامیده شود! به طور معمول، مایکروسافت نام آپدیت ویندوز ۱۰ را، ماه قبل از انتشار آن اعلام می کند. به طور مثال آپدیت Fall Creators در ماه می قبل از انتشار در ماه سپتامبر اعلام شد.

۰

به طور معمول، مایکروسافت نام آپدیت ویندوز ۱۰ را، ماه قبل از انتشار آن اعلام می کند. به طور مثال آپدیت Fall Creators در ماه می قبل از انتشار در ماه سپتامبر اعلام شد. آپدیت Creators در ماه اکتبر ۲۰۱۶ پیش از آنکه در ماه مارس ۲۰۱۷ بیرون بیاید، اعلام گردید و در ماه مارچ سال ۲۰۱۶ آپدیت Anniversary قبل از اینکه در ماه اوت به طور کلی در دسترس قرار گیرد، اعلام شد. در ادامه با جزییات جدیدی از نام نسخه بعدی ویندوز ۱۰ همراه نت نوشت باشید.

نسخه بعدی ویندوز ۱۰ ، با کد Redstone 4، تا اواخر ماه دیگر عرضه می شود، ما فکر می کنیم که مایکروسافت نام Spring Creators Update برای این آپدیت در نظر گرفته است و با توجه به ورژن نامبرهای آپدیت های قبلی، احتمالا شماره این ورژن ۱۸۰۳ نامیده می شود.

مایکروسافت روز گذشته Bug Bash خود را آغاز کرد و به تعدادی از ویندوز اینسایدرها ماموریت داد تا باگ های سیستم را پیدا کنند. یکی دیگر از ماموریت های آنها تبدیل یک کامپیوتر به ویندوز ۱۰ در حالت S Mode بود، که آن با نسخه های Windows 10 Home، Pro، Enterprise کار می کند. در واقع شواهد مبنی بر این است که S Mode برای تمامی نسخه‌ بعدی ویندوز ۱۰ در دسترس خواهد بود.

این سومین Creators Update خواهد بود که با عنوان Spring Creators Update عرضه می گردد و ممکن است با نسخه اصلی Creators Update که در بهار منتشر می شود اشتباه گرفته شود و باعث سردرگمی کابران گردد. البته ناگفته نماند که ورژن نامبرهای هر نسخه با هم فرق می کند. همانطور که گفته شد احتمالا ورژن نامبر این نسخه ۱۸۰۳ می باشد. علاقه مندان مایکروسافت و MVP Michael Gillett به نظر می رسد ایده خوبی از آنچه شرکت تا به حال عرضه کرده است دارند، در زیر ببینید:

Creators Update
Fall Creators Update
Spring Creators Update
۲ Fall 2 Creators Update
Spring Creators Update: Control Alt Delete
Fall Creators Update 3
Fall Creators Update 3.1
Spring Creators Update 95
۵۰۰ Days Of Summer Creators Update
Winter of Discontent Creators Update

مایکروسافت هیچ چیزی را بطور رسمی اعلام نکرده است. در حقیقت، معمولا ویژگی هایی را برای نشان دادن در آپدیت بعدی پیش خود نگه می دارد. در عوض، برخی از این ویژگی های جدید را در Windows Preview Insiders منتشر کرده است.  ولی به طور طبیعی، این نسخه جدید ویندوز در ماه آینده نهایی خواهد شد، بنابراین زمان زیادی تا اعلام رسمی این ویژگی ها از طرف مایکروسافت نمانده است.

شما چه فکر می کنید؟ آیا مایکروسافت نام Spring Creators Update را برای آپدیت بعدی ویندوز در نظر می گیرد؟ حتما در قسمت نظرات به ما بگویید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا