معرفی اپ

معرفی اپ SEEK ، اپلیکیشنی برای شناخت گیاهان و حیوانات از طریق عکس آن‌ها

اپ SEEK ، اپلیکیشنی برای شناخت گیاهان و حیوانات از طریق عکس آن‌ها

اپلیکیشن SEEK یک اپلیکیشن رایگان مخصوص گوشی‌های آیفون است که به شما جهت تشخیص گل‌ها و حیوانات کمک می‌کند. به کمک این اپلیکیشن از هر گل و یا حیوانی که عکس بگیرید، نام آن گل یا حیوان و خلاصه‌ای از مشخصاتش به شما ارائه خواهد شد.

۲+

در چند سال اخیر اپلیکیشن‌های متعددی طراحی شده‌اند و برخی از آن‌ها نیز به اندازه‌ای جالب و خواستنی بوده‌اند که توانسته‌اند بخش عمده‌ای از کاربران گوشی‌های هوشمند را در هر مکان و زمان به خود مشغول کنند. در همین راستا، در این نوشتار در نت‌نوشت یک اپلیکیشن جالب به شما معرفی خواهیم کرد: اپلیکیشن Seek . اپلیکیشنی برای شناخت گیاهان و حیوانات ، این اپلیکیشن موجب می‌شود که در سطح خیابان توجه بیش‌تری به گل‌ها داشته باشید. اما چگونه؟ در ادامه در مورد این پرسش بیش‌تر برایتان خواهیم گفت.

اپ SEEK اپلیکیشنی برای شناخت گیاهان و حیوانات

اپلیکیشن SEEK اپلیکیشنی برای شناخت گیاهان و حیوانات به صورت رایگان و مخصوص گوشی‌های آیفون است که به شما جهت تشخیص گل‌ها و حیوانات کمک می‌کند. به کمک این اپلیکیشن از هر گل و یا حیوانی که عکس بگیرید، نام آن گل یا حیوان و خلاصه‌ای از مشخصاتش به شما ارائه خواهد شد. اپلیکیشن SEEK برای این کار از داده‌های iNaturalist استفاده می‌کند (iNaturalist یک شبکه‌ی اجتماعی آنلاین مخصوص علاقه‌مندان به طبیعت است).

اگر شما هم مثل خیلی های دیگر اندرویدی هستید می توانید اپ  iNaturalist را که توانایی ها مشابه اپ SEEK را به گوشی های اندروید می آورد از اینجا نصب کنید.

خلاصه از هر گل و یا حیوان کافیست یک عکس بگیرید تا SEEK اطلاعات لازم و به درد بخوری در مورد آن گل یا حیوان به شما ارائه کند.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا