آموزشی

این افزونه کروم تب های باز را برای شما ساکت خواهد کرد!

این افزونه گوگل کروم قبل از اینکه صدای تب ها شما را آزار دهد آنها را سایلنت می کند

در حال حاضر مرورگر گوگل کروم به شما اجازه می دهد به طور دستی صدای سایت های باز شده را قطع کنید. اما اگر می خواهید کنترل بیشتری داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که هیچ صدایی از سایت ها بعد از باز شدن در اسپیکر شما پخش نمی گردد از افزونه AutoMute استفاده کنید.

در حال حاضر مرورگر گوگل کروم به شما اجازه می دهد به طور دستی صدای سایت های باز شده را قطع کنید. اما اگر می خواهید کنترل بیشتری داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که هیچ صدایی از سایت ها بعد از باز شدن در اسپیکر شما پخش نمی گردد از افزونه کروم AutoMute استفاده کنید.

این افزونه کروم به طور پیش فرض صدای تمام تب ها را خاموش می کند، بنابراین دیگر هیچ گونه صدایی به طور ناخواسته از گوگل کروم به گوش شما نمی رسد. البته شما می توانید بعد از نصب این افزونه با استفاده از آیکونی که در گوشه بالا سمت راست کروم اضافه می گردد، تنظیمات آن را تغییر دهید مثلا می توانید آن را در حالت whitelist (صدای همه سایت ها قطع شود به جز آنهایی که شما تعیین می کنید) و یا حالت blacklist (همه سایت ها صدا داشته باشند به جز آنهایی که شما مشخص می کنید) بگذارید.

افزونه AutoMute به طور اتوماتیک صدای هر تب باز شده را قطع می کند.

افزونه AutoMute به طور اتوماتیک صدای هر تب باز شده را قطع می کند.

فقط به خاطر داشته باشید که بعد از نصب افزونه کروم AutoMute ، دیگر نمی توانید با راست کلیک روی هر تب صدای آن را فعال کنید بلکه شما باید به منوی AutoMute بروید و با استفاده از گزینه option این کار را انجام دهید.

دریافت AutoMute از فروشگاه Chrome Web

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا