تلفن همراه

امسال برای ۳ مدل جدید iPhone X آماده باشید!

مدل های جدید آیفون X

غول دنیای تکنولوژی، طبق خبری که Economic Daily News منتشر کرده، امسال به معرفی ۳ مدل جدید  iPhone X SE و iPhone X-2 و  iPhone X Plus اقدام خواهد کرد. خبرها حاکی از آن است که اپل آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را رها می کند و آیفون ۹ یا آیفون ۹ پلاس را ارائه نخواهد کرد.

۰

غول دنیای تکنولوژی، طبق خبری که Economic Daily News منتشر کرده، امسال به معرفی ۳ مدل جدید  iPhone X SE و iPhone X-2 و  iPhone X Plus اقدام خواهد کرد. خبرها حاکی از آن است که اپل آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را رها می کند و آیفون ۹ یا آیفون ۹ پلاس را ارائه نخواهد کرد. بر اساس این گزارش، اپل می تواند قیمت را از ۶۹۹ دلار برای هر آیفون ۸، به ۷۹۹ دلار برای شروع در آیفون X SE افزایش دهد. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

هرچند که اخبار حاکی از افزایش قیمت آیفون می باشند، اما اپل در بعضی قسمت ها می تواند تخفیفاتی هم قائل شود. طبق گزارشات، شرکت اپل می تواند قیمت نسل دوم آیفون ایکس خود را تا ۸۹۹ دلار کاهش دهد، یعنی ۱۰۰ دلار کمتر از قیمت جاری آن. آیفون ایکس پلاس که احتمالا نظیر گذشته، صفحه نمایش بزرگتری نسبت به آیفون ایکس خواهد داشت، می تواند برای شروع با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه شود.

این اخبار، آخرین خبرها از یک سلسله خبرهای گزارش شده در مورد ۳ محصول جدید شرکت اپل در سال جاری میلادی می باشند. در حالی که کمپانی اپل تا کنون حرفی از محصولات جدیدش نزده است، اعتقاد بر این است که نسل دوم آیفون X دارای طراحی تقریبا یکسان با مدل سال گذشته است و می تواند با یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی همراه باشد. ارزان ترین مدل در این دسته می تواند iPhone X SE باشد که انتظار می رود صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی داشته باشد. iPhone X Plus احتمالا صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی خواهد داشت و فقط iPhone X و iPhone X Plus دارای صفحه نمایش OLED خواهند بود. iPhone X SE احتمالا از صفحه نمایش LCD بهره خواهد برد.

حالا که حرف از صفحه نمایش شد، شاید جالب باشد که خبری از Economic Daily News را بیان کنیم. طبق این خبر، کمپانی اپل شاید از صفحه نمایش های سامسونگ برای مدل های گروه آیفون ایکس خود استفاده کند. بر طبق این خبر، صفحه نمایش سامسونگ در ماه می (اردیبهشت) کار خود را بر روی اسکرین ها آغاز می کند و تولیدش تا ماه ژوئن (خرداد) ۲ برابر می شود. این امر می تواند منجر به این شود که اپل تمامی واحدهای مورد نیاز برای سری آیفون ایکس خود را تا ماه سپتامر (شهریور) ذخیره سازی کند. سال گذشته هم ما شاهد این بودیم که اپل برای انتشار آیفون ایکس تا ماه نوامبر (آبان) صبر کرد.

اپل تا به حال از هیچ طرحی برای آینده ی آیفون هایش خبر نداده است، بنابراین در این شرایط پیگیری اخبار موثق بسیار مهم می باشد. البته در ماه های پیش رو خبرها و شایعات زیادی در مورد آیفون ایکس خواهیم شنید.

منبع: www.tomsguide.com

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا