معرفی اپ

۵ جایگزین Google Play برای دانلود اپ های اندروید

جایگزین Google Play

خیلی اوقات پیش می آید که برای دانلود اپلیکیشن برای دستگاه های اندرویدی دچار سردرگمی می شویم، در گوگل پلی پیدا کردن بسیاری از اپ ها کار دشواری است، بسیار از آن ها برای ایرانی ها خارج از دسترس هستند و امکان دانلود انها را نداریم (یک راه حل ساده برای دانلود از گوگل پلی) و در مارکت های ایرانی هم راه حلی نیست و جستجو ها جواب نمی دهد. اینجاست که سر  زدن و شناختن فروشگاه ها یا مارکت های دیگری که در دنیا مطرح هستند کاربردی است. در این مطلب با شما هستیم با معرفی ۵ مارکت برای اپ های اندرویدی که می توانند جایگزین Google Play باشند

خیلی اوقات پیش می آید که برای دانلود اپلیکیشن برای دستگاه های اندرویدی دچار سردرگمی می شویم، در گوگل پلی پیدا کردن بسیاری از اپ ها کار دشواری است، بسیار از آن ها برای ایرانی ها خارج از دسترس هستند و امکان دانلود انها را نداریم (یک راه حل ساده برای دانلود از گوگل پلی) و در مارکت های ایرانی هم راه حلی نیست و جستجو ها جواب نمی دهد. اینجاست که سر  زدن و شناختن فروشگاه ها یا مارکت های دیگری که در دنیا مطرح هستند کاربردی است. در این مطلب با شما هستیم با معرفی ۵ مارکت برای اپ های اندرویدی که می توانند جایگزین Google Play باشند:

جایگزین Google Play

۱ .  MoboMarket

اولین جایگزین Google Play موبو مارکت استاین مارکت پر است از اپ ها بازی هایی که باید برای دانلود آنها از گوگل هزینه پرداخت کنید. به قول بسیاری از کاربران یک پیشنهاد خوب است برای جایگزینی با Google Play. در هر زمینه ای دنبال برنامه و یا بازی می گردید حتما به این مارکت سری بزنید.

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه از گوگل پلی ، راهنمای دانلود بدون محدودیت اپ از Google Play

محیطی ساده و رابط کاربری آسان از ویژگی های MoboMarket است که کاربر به آسانی هر چه تمام تر می تواند برنامه مورد نظر خودش را جستجو کند و به پیشنهاد ها و لیست برنامه های جدید بپردازد.

از امکانات جالب این مارکت وجود بخشی برای دانلود تصاویر زمینه ایت که طرفدار های زیادی دارد و شما با انبوهی از تصاویر زمینه با کیفیت و دسته بندی شده روبرو هستید.

۲ . Amazon

اگر دنبال پیشنهاد های خوب مناسبتی و یافتن راه دانلود رایگان اپ های فروشی هستید حتما سری به آمازون بعنوان جایگزین Google Play بزنید، این فروشگاه شامل انبوهی از اپ های اندرویدی است که می توانید به آسانی آنها را دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید.

دسته بندی های بسیار خوبی برای افرادی که دنبال اپ های پر فروش و تازه هستند و یا دنبال کشف بازی های جدید هستند وجود دارد.

 

۳ . GetJar

اگر حضور ذهن داشته باشید این سایت برای دانلود اپ های سیمبان زمانی که نوکیا در صدر جدول بود آوازه داشت، اما اکنون نه خبری از نوکیاست و نه خبر از سبمبیان.
یک دسته بندی به جا و بروز رسانی های به موقع همراه با هدایا و امکان دانلود اپ ها و بازی های پولی در این مارکت بسیار دلچسب است. این مارکت می تواند یک گزینه خوب جایگزین Google Play باشد.

 

۴ . Apps Lib

کار کردن با این مارکت بسیار آسان است، توضیحی بیشتر از مواردی که در بالا برای باقی فروشگاه ها گفتیم راجع به این فروشگاه صدق نمی کند، اما اگر دنبال اپ های روز با امکان دانلود رایگان و بدون محدودیت هستید حتما این مارکت را چک کنید.

 

۵ . F-Droid

در این فروشگاه بعنوان جایگزین Google Play می توانید اپ های رایگان و تماما متن باز را بیاید، دسته بندی کامل و بی نقص و دسترسی آسان به برنامه ها و بازی ها از مزایای این مارکت است. اگر دنبال اپ های حرفه ای متن باز هستید این مارکت اندرویدی را چک کنید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا