روانشناسی و موفقیت

اولین چیزی که در تصویر می‌بینید شخصیت ناخودآگاه شما را نشان می‌دهد

هر شخصی در ضمیر ناخود آگاه خود شخصیت ناخودآگاه دارد که گاها خودش هم از آن‌ها بی اطلاع است. گاهی احساس می‌کنید کسی با شما حرف می‌زند، نظر می‌دهد، درددل می‌شوید. این همان ضمیر ناخودآگاه و شخصیت ناخودآگاه است که با شما صحبت می‌کند. امروز نت نوشت تصویر دیگری دارد که با نگاه کردن به آن می‌توانید زاویه دیگری از شخصیت خود را بیشتر بشناسید.

شخصیت ناخودآگاه

اگر شخص را می‌بینید

اگر در نگاه اول به تصویر ابتدا سر شخص را دیده اید انسان کمال گرایی هستید و همیشه برای دنیا بهترین را می‌خواهید. به اولین تاثیر برخورد اولیه خیلی اعتقاد دارید. خودتان هم همیشه در برخورد اول تاثیر خوبی روی دیگران می‌گذارید. اعتقاد دارید هر شخصی چیزهایی را می‌تواند در دنیا کنترل کند تا جهان جای بهتری برای زندگی باشد. همیشه بیشترین تلاش خود را می‌کنید تا همه چیز خوب و عالی باشد.

حس سپاسگزاری زیادی دارید. برای کاری که دیگران برایتان انجام می‌دهند ارزش قائل هستید. هر چند به جزییات توجه دارید ولی قدرت ثبات قدم و اعتماد به نفس شما باعث می‌شود همیشه یک تصویر کلی و کامل از همه چیز داشته باشید. هر چند بیشتر مردم این حس و ذکاوت شما را نادیده می‌گیرند.

اگر درخت را دیده اید

اگر در نگاه اول درخت بنفش توجه تان را جلب کرده است انسان متفکری است که مسائل را با منطق حل می‌کند. به همین دلیل بیشتر افرادی که شما را می‌شناسند هنگام بروز مشکل برای راهنمایی و مشورت به شما مراجعه می‌کنند. اطلاعات زیادی در موارد مختلف دارید ولی باز هم عاشق یادگیری مطالب جدید و حتی ادامه تحصیل هستید. یادگیری شما هیچ وقت متوقف نمی‌شود. به دنبال راه ها و فرصت‌هایی می‌گردید تا چیزهای تازه ای یاد بگیرید و افق دیدتان را وسیع تر کنید.

شما برای یادگیری، تحصیلات، و رشد فکری ارزش زیادی قائل هستید.

اگر پرنده ها را دیده اید

اگر در نگاه اول پرنده ها توجه شما را به سوی خودش کشانده کلا ذهن منظمی ندارید و پراکنده فکر می‌کنید. خیلی دوست ندارید روی چیزی یا کسی متمرکز شوید. درست مثل پرنده ها هر جا  که احساس آزادی کنید، سرخوشانه پرواز می‌کنید و از آن لذت می‌برید. جمع و بودن در جمع را دوست ندارید. چون اعتقاد دارید وقتی در جمع و در کنار دیگران نباشید فضای بیشتری برای خود دارید.

تنهایی را به بودن در جمع ترجیح می‌دهید. مسافرت و کسب تجربه های جدید را دوست دارید. ذهن ماجراجویی دارید که دوست ندارد محدود به محیط دور و برش شود. درست مثل پرندگان دوست دارید هر جا و در هر زمانی فقط احساس آزادی کنید.

 

پوران ریاضی پور

لیسانس زبان انگلیسی گرایش تدریس با بخش سلامتی و زندگی در خدمتتان هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا