ارز دیجیتال

یونیسف وب سایتی طراحی کرده که با استخراج ارز دیجیتال کمک مالی جمع آوری می کند!

یونیسف وب سایتی طراحی کرده است که با استخراج ارز دیجیتال کمک های مالی جمع آوری کند.

موسسه خیریه یونیسف استرالیا صفحه وبی با نام The HopePage را راه اندازی کرده است تا کاربران بتوانند با باز کردن مرورگر و استفاده از CPU کامپیوتر خود ارزهای دیجیتال را برای رساندن کمک های مردمی استخراج کنند. این یک برنامه کاربردی است که توسط Coinhive طراحی شده است و ارز دیجیتال مونرو را استخراج می کند.

۰

موسسه خیریه یونیسف استرالیا وب سایتی با نام The HopePage را راه اندازی کرده است تا کاربران بتوانند با باز کردن مرورگر و استفاده از CPU کامپیوتر خود ارزهای دیجیتال را برای رساندن کمک های مردمی استخراج کنند. این یک برنامه کاربردی است که توسط Coinhive طراحی شده است و ارز دیجیتال مونرو را استخراج می کند.

هر بار که شما از صفحه بازدید می کنید، نیاز به تأییدیه دارید و میزان قدرت پردازش (بین ۲۰ تا ۸۰ درصد) را باید خود انتخاب کنید. جنیفر تیرنی، مدیر اداره منابع انسانی و ارتباطات یونیسف در استرالیا، در بیانیه ای گفت:

“ما می خواستیم از تکنولوژی های جدید در حال ظهور برای افزایش آگاهی مردم در مورد کارهای بشر دوستانه  و جمع آوری کمک های مالی برای حمایت از کودکان نیازمند استفاده کنیم. HopePage این امکان را برای استرالیایی ها فراهم می کند تا به راحتی و با باز کردن یک صفحه وب در حالی که آنلاین هستند، به کودکان آسیب پذیر کمک کنند”

استخراج ارز دیجیتال برای علل مشروع، چیز جدیدی نیست. در ماه فوریه، یونیسف از گیمرها خواست نرم افزار ماینینگ Claymore را برای کمک و حمایت از کودکان آسیب دیده جنگ داخلی سوریه، روی سیستم های خود نصب کنند.

این عمل انسان دوستانه با یک سری مخالفت ها نیز همراه بود، منتقدانی که این کار را بیهوده می دانستند، معتقد بودند که استخراج ارز دیجیتال به یک عملیات پردازشی قدرتمندی نیاز دارد و پردازنده کامپیوتر کاربران کار سختی را پیش رو دارد. البته همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد شما می توانیدانتخاب کنید که HopePage از چه مقدار قدرت محاسباتی استفاده کند.

در دستورالعمل سایت نوشته شده است:”اگر شما نگران مصرف برق هستید، میزان قدرت پردازشی که انتخاب می کنید را کاهش دهید”

البته اگر خیلی نگران این موضوع هستید می توانید به جای آن پول نقد اهدا کنید.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا