شبکه‌های اجتماعی

یوتیوب مورد حمله هکرها قرار گرفت و پرطرفدارترین ویدیو ها حذف شد!

یوتیوب

به نظر می رسد یکی از حساب های کاربری یوتیوب موسوم به Vevo مورد حمله هکرها قرار گرفته زیرا تعداد بسیاری از ویدئوهای پربازدید آن حذف شدند. از جمله این ویدئوها باید به Despacito اثری از Luis Fonsi و Daddy Yankee اشاره کرد.

۰

به نظر می رسد یکی از حساب های کاربری یوتیوب موسوم به Vevo مورد حمله هکرها قرار گرفته زیرا تعداد بسیاری از ویدئوهای پربازدید آن حذف شدند. از جمله این ویدئوها باید به Despacito اثری از Luis Fonsi و Daddy Yankee اشاره کرد. هکرها این ویدئو پربازدید را از یوتیوب حذف کردند و تصویر ویدئو با یک تصویر عجیب از چند فرد ماسک به صورت جایگزین شده است. هکرهایی که این حساب را هک کردند به عنوان Prosox و Kuroi’sh نام دارند که حساب را به نام خود تغییر دادند.

بیشتر بخوانید: دانلود از یوتیوب ؛ همه راه های ساده، سریع و ارزان دانلود ویدیو از Youtube

یوتیوب

بسیاری از ویدئوهای پربازدید دیگر نیز قابل مشاهده نیستند از جمله باید به آهنگ Chris Brown, Shakira, DJ Snake, Selena Gomez, Drake, Katy Perry, Taylor Swift اشاره کرد. البته برخی نیز دردسترس هستند و با نقایصی همراه می باشند. تمامی ویدئوهای حساب Vevo توسط صاحب این اکانت آپلود شدند و مشخص نیست هکرها به حساب شخصی دست پیدا کردند یا آن که هدف آنها سو استفاده از حساب Vevo می باشد. یکی از هکرها ادعا می کند که یک اسکریپت برای تغییر عنوان ویدئوها بهره گرفته است.

براساس گزارش منتشر شده این حساب هک شده و Vevo خود رسما هک حساب یوتیوب را تایید کرده است. این طور که پیداست اتفاقات یوتیوب تمامی نداشته و هر چند روز بایستی شاهد اخباری درباره اتفاقات یوتیوب باشیم. اخیرا فرد ایرانی به دفتر اصلی شبکه هجوم برده و سه نفر را با تیراندازی زخمی کرده و خود را نیز به قتل رسانده است.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا