لاغری در 30 روز
ورزش و تناسب اندام

لاغری در ۳۰ روز با ورزش، روز نهم + ویدیو

به چالش لاغری در ۳۰ روز با ورزش، روز نهم خوش آمدید. امروز بخصوص کاملا متوجه شده اید که بالاتنه تغییر کرده و احتمالا بعضی از لباس‌هایتان را با خوشحالی نگاه می‌کنید چون برای تان کمی گشاد شده اند و سایز کم کرده اید.

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

به چالش لاغری در ۳۰ روز ، روز نهم خوش آمدید. هر روز به شما خوش آمد می‌گوییم چون تغییرات زیادی در بدن‌تان مشاهده می‌کنید. امروز بخصوص کاملا متوجه شده اید که بالاتنه تغییر کرده و احتمالا بعضی از لباس‌هایتان را با خوشحالی نگاه می‌کنید چون برای تان کمی گشاد شده اند و سایز کم کرده اید.

آیینه تهران

امروز کافی است ویدئوی روز سوم لاغری در ۳۰ روز را تکرار کنید. این بار به جای ۱۰ بار انجام حرکات هر حرکت را ۱۵ بار انجام دهید. به این ترتیب بعد از تمام شدن چالش باید به عنوان جایزه لباس های جدیدی برای خودتان بخرید. برنامه امروز تمرکز روی تمام ماهیچه‌های دست، سینه، پشت بالاتنه و هسته مرکزی بدن است.

پس از انجام حرکات ویدئوی روز سوم لاغری در ۳۰ روز حرکات کاردیو را با توجه به شرایط زمانی و وضعیت بدنی تان ۳۰ تا ۶۰ دقیقه انجام دهید. هر دو ویدئو را در  کانال تلگرام نت نوشت به آدرس https://t.me/netnevesht به راحتی پیدا و دانلود کنید. اگر پیش از این آن ها را دانلود کرده اید پس کافی است بطری آب را بردارید. حدود ۵ دقیقه بدن‌تان را گرم کنید. ورزش امروز را که انجام دادید در انتها چند حرکت کششی برای سرد کردن بدن انجام دهید و یک دوش آب گرم بگیرید.

لاغری در ۳۰ روز با ورزش، روز نهم + ویدیو لاغری در ۳۰ روز با ورزش، روز نهم + ویدیو

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا