معرفی اپ

با اپ Sweatcoin راه بروید، بدوید و ارز دیجیتال به دست آورید!

معرفی اپلیکیشن Sweatcoin

در عصری به سر میبریم که ارزهای دیجیتال یکی پس از دیگری ظهور کرده و هر یک سعی میکنند راه خود را به زندگی روزمره ما باز کنند. Sweatcoin ارز دیجیتالی است که به ازای فعالیتتان به شما پرداخت میشود. برای به دست آوردن این ارز دیجیتال، باید ابتدا برنامه Sweatcoin را دانلود کرده و آن را همیشه بر روی تلفن همراه خود در حال اجرا نگه دارید. هر زمانی که در بیرون از خانه راه میروید یا در حال دویدن هستید، این برنامه قدم های شما را محاسبه کرده و بر اساس تعداد آنها ارز دیجیتال Sweatcoin را به شما پرداخت خواهد کرد. به ازای هر ۱۰۰۰ قدمی که برمیدارید کمتر از ۱ Sweatcoin را دریافت میکنید.

۷+

در عصری به سر میبریم که ارزهای دیجیتال یکی پس از دیگری ظهور کرده و هر یک سعی میکنند راه خود را به زندگی روزمره ما باز کنند. Sweatcoin ارز دیجیتالی است که به ازای فعالیتتان به شما پرداخت میشود. برای به دست آوردن این ارز دیجیتال، باید ابتدا برنامه Sweatcoin را دانلود کرده و آن را همیشه بر روی تلفن همراه خود در حال اجرا نگه دارید. هر زمانی که در بیرون از خانه راه میروید یا در حال دویدن هستید، این برنامه قدم های شما را محاسبه کرده و بر اساس تعداد آنها ارز دیجیتال Sweatcoin را به شما پرداخت خواهد کرد. به ازای هر ۱۰۰۰ قدمی که برمیدارید کمتر از ۱ Sweatcoin را دریافت میکنید.

معرفی اپلیکیشن Sweatcoin

معرفی اپلیکیشن Sweatcoin

بعد از این که به مقدار کافی Sweatcoin دریافت کردید، میتوانید آنها را جهت خرید مواردی همچون ساعت های اسپورت، کارت اعتباری آمازون، دانلود موسیقی، کتاب های الکترونیک، کارت های هدیه و… هزینه کنید. بر اساس اینکه Sweatcoin در هر زمان با کدام شرکت یا خورده فروشی به توافق برسد، پیشنهادات به طور مداوم تغییر میکنند. معاملات صورت گرفته توسط این شرکت با سایر خورده فروشی ها از طریق برنامه Sweatcoin که بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و iOS به صورت رایگان در دسترس میباشد قابل مشاهده است.

راه زیادی در پیش است…

محدودیت هایی در برابر این برنامه قرار دارد. اول اینکه شما تنها در صورتی میتوانید Sweatcoin های مدنظر خود را دریافت کنید که در حال دویدن و قدم زدن باشید. بنابراین با فعالیت هایی همچون شناکردن و دوچرخه سواری ارزی به شما تعلق نخواهد گرفت. شما همچنین باید فعالیت های خود را بیرون از خانه انجام دهید. این مهم به آن معناست که دویدن بر روی تردمیل نیز ارزی را برای شما به همراه نخواهد داشت. با این حال برخی از گزارشات میگویند که این برنامه قدم هایی که اطراف خانه برداشته میشود را حساب میکند. این برنامه چنین محدودیت هایی را جهت جلوگیری از هک شدن سیستم از طریق فعالیت های داخل خانه در نظر گرفته است. همچنین شرکت سازنده بیان کرده است که در حال توسعه یک الگوریتم برای رفع این مشکل میباشد.

یکی دیگر از محدودیت ها این است که باید تلفن همراه خود را همیشه به همراه داشته باشید. اگر موبایل خود را فراموش کنید یا علاقه ای به همراه داشتن آن در هنگام ورزش ندارید، ارزی نیز برای شما وجود نخواهد داشت. در حال حاضر هیچ راهی برای همگام سازی برنامه با ساعت هوشمند یا ردیاب تناسب اندام (fitness tracker) وجود نداشته و شرکت سازنده نیز چنین برنامه ای را در سر ندارد.

دیگر محدودیت برنامه به این مربوط میشود که باید همیشه و در همه حال بر روی تلفن همراه در حال اجرا باشد. اگر به برنامه ای دیگر سوایپ کنید یا از این برنامه خارج شوید، اپلیکیشن شمردن قدم های شما را متوقف خواهد کرد. خوشبختانه این برنامه دارای یک حالت صرفه جویی در باتری میباشد. اما با این وجود نظرهای متفاوتی در رابطه با میزان باتری که این برنامه استفاده میکند وجود دارد.

شاید بزرگترین عامل محدودکننده، محدودیتی باشد که برای کاربران در نظر گرفته و آن هم اینکه نمیتوانند بیش از ۵ سکه در روز را به دست آورند. البته برنامه به شما اجازه میدهد که با ارتقای سطح خود، درآمد بیشتری را به دست آورید که این امر نیز مستلزم پرداخت هزینه ای از سوی شماست. به عنوان مثال، پرداخت ۵ SWC از سوی شما سبب میشود به سطح Shaker برسید و بتوانید تا ۱۰ سکه در روز را به دست آورید. سطح بعدی Quaker نام داشته و میتوانید با پرداخت ۲۰ SWC در ماه، ۱۵ SWC در روز را به دست آورید. در آخر نیز سطح Breaker وجود داشته که با پرداخت ۳۰ SWC در ماه، خواهید توانست که ۲۰ Sweatcoin در روز را به دست آورید.

البته Sweatcoin اعلام کرده است که قصد دارد سطح Trouble Maker را نیز به اپلیکیشن خود اضافه کند. البته در رابطه با میزان Sweatcoin که کاربر باید بپردازد و اینکه تا چند Sweatcoin در روز را به دست خواهد آورد صحبتی به میان نیاورده است.

معامله نقدی؟ تا به این لحظه خیر

سوالی که بسیاری از کاربران جدید میپرسند این است که میتوانند Sweatcoinهای خود را به پول نقد یا کارت اعتباری PayPal تبدیل کنند یا خیر. در حال حاضر این قابلیت وجود ندارد. هرچند از زمانی که برنامه در سال ۲۰۱۵ معرفی شد، شایعاتی وجود داشته است که چنین چیزی هدف نهایی برنامه خواهد بود.

علیرغم بیانیه های رسمی منتشر شده پیش از این، اولگ فومنکو بنیان گذار Sweatcoin در ماه ژانویه اعلام کرد که چشم انداز درازمدتش این است تا Sweatcoin مانند هر ارز دیجیتال دیگر مبادله شود. بنابراین میتوانیم بگوییم که امکان تبدیل Sweatcoin به پول نقد تا حدودی منتفی است.

منبع: digitaltrends

۱۷ دیدگاه

17 دیدگاه

 1. Avatar

  بهرام

  ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ at ۳:۳۰

  ببخشید بابت بیست سوئت کوین چند دلار میتونم بگیرم؟ چون من در ایران زندگی میکنم و نمیتوانم کالا سفارش بدم زیرا برای ایران این امکان رو نداره سپاس گذارم منتظر جوابتون هستم ?

  ۴+
 2. Avatar

  Ahmad

  ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ at ۲۱:۱۵

  آیا در ایران میتوان از برنامه استفاده کرد؟

  ۹+
 3. Avatar

  امیرحسین

  ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ at ۹:۴۹

  سلام دوستان

  آیا غیر از خرید بن یا کش اوت ۱۰۰۰ دلاری از برنامه سوئیت کوین راه دیگه ای برای تبدیل کردن سوئیت کوین به پول نقد وجود داره؟منظور کسی یا سایتی هستی که این ارزو از ما بخره.وقتی جمع شد به ۲۰۰۰۰سوئیت خودش کش اوت کنه؟

  چون خیلی زمان میبره تا ما به ۲۰۰۰۰ برسیم.

  ولی با تعدادی ار دوستان راحت میشه به برداشت رسید.

  ۲+
 4. Avatar

  کوروشش

  ۶ آبان ۱۳۹۸ at ۲۳:۴۶

  باعرض. سلام خدمت شما وممنون ازسایت خوبتون ببخشید میشه لطفا عرض کنید من آدرس کیف پول بلاک چین خودم را تو کجای این اپلیکیشن باید بزارم خیلی جستجوکردم گوگل ولی متاسفانه موفق نشدم بفهمم کجاباید ادرس کیف پولموبزارم لطفا راهنمایی کنید باسپاس

  ۱+
 5. Avatar

  Sajjad

  ۱۵ آذر ۱۳۹۸ at ۲۰:۳۵

  سلام اگه بشه برداشتن ارز و گذاشتن داخل کیف پول رو بگید

  ۲+
 6. Avatar

  مصطفی

  ۲۹ آذر ۱۳۹۸ at ۱۶:۴۲

  سلام. من این سوئیت کوینی ک جمع کردم و اگه بخوام خرید کنم آیا اگه کسیو خارج از کشور داشته باشم میتونم برا اون انتقالش بدم یا آدرس اونو بدم ک بره براش.یا اصلا فقط همین پیشنهادهایی ک فقط خود برنامه میده من میتونم خرید کنم. محدودیت داره.

  ۱+
 7. Avatar

  سوئیت کوین باز

  ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ at ۱۹:۰۶

  سلام
  کسانی که میخواهند سوئیت کوین های خود را نقد کنند به این ایدی در تلگرام مراجعه کنید: kalej_holding@

  ۱+
 8. Avatar

  Ali

  ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ at ۲۳:۱۸

  سلام
  یک دلار چند سوییت کوین هست ؟

  ۲+
 9. Avatar

  علیرضا

  ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ at ۲۳:۴۶

  باسلام من اپلیکیشن و نصب کردم اما قدم شما ۰ میمونه و شروع ب حرکت نمیکنه . چرا ?

  ۱۱+
 10. Avatar

  رضوانه

  ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ at ۱۶:۴۴

  برای من یک هفته اول خوب کار کرد ولی حالا دیگه قدم شمارش حرکت نمیکنه؟ چکار باید بکنم؟

  ۴+
  • Avatar

   فرشته

   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ at ۴:۵۳

   واسه منم همینطوری شده کسی میدونه کمک کنه

   ۰
 11. Avatar

  Farshadzolfaghari

  ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ at ۳:۴۳

  من یه ماه پیش تونستم به حد نساب برداشه ۱۰۰۰ دلار برسم
  حساب پی پالمو بهش دادم.تا چند روز خبری نشد فکر میکردم الکیه ولی بعد ۴روز واریز کردن.
  هرکی میخواد سوئیت کوینشو بفروشه من ازش میخرم
  به تلگرامم پیام بدین @F1400dz
  اینم لینک دانلود اپلیکیشن???
  https://sweatco.in/hi/farshadzolfaghari

  ۲+
  • Avatar

   آریا

   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ at ۱۱:۴۶

   سلام میشه تلگرام جواب منو بدید
   ممون میشم

   ۱+
  • Avatar

   elahe

   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ at ۲۰:۴۷

   چقدر باید سوعیت کوین جمع کنی تا ۱۰۰۰ دلار بشه ؟

   ۳+
  • Avatar

   Ahmady

   ۲۶ آبان ۱۴۰۰ at ۱۹:۴۵

   سلام چطور میتونم با شما درتماس باشم برای فروش سوئیت کوینم؟

   ۰
  • Avatar

   سروش

   ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ at ۱۷:۵۷

   سلام
   ایدی تلگرامتونو زدم پیدا نشد

   ۰
 12. Avatar

  محسن

  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ at ۲۰:۰۸

  من حدود دو هزار تا سویت کوین دارم چجوری بفروشمشون؟

  ۱+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا