ارز دیجیتال

آیا سال ۲۰۱۸ در ادامه سال خوبی برای ارزهای دیجیتال و ICO ها خواهد بود؟!

آیا سال ۲۰۱۸ در ادامه سال خوبی برای ارزهای دیجیتال و ICO ها خواهد بود؟! سال ۲۰۱۸ تا کنون سختی برای ارزهای دیجیتال خصوصا پرچمدار آنها بیت کوین بوده است. این ارز رمزنگاری شده در حالی که در سال ۲۰۱۷ به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ رسید، شروع خوبی در سال نو میلادی و ماه های منجر به آن نداشت.

۰

سال ۲۰۱۸ تا کنون سختی برای ارزهای دیجیتال خصوصا پرچمدار آنها بیت کوین بوده است. این ارز رمزنگاری شده در حالی که در سال ۲۰۱۷ به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ رسید، شروع خوبی در سال نو میلادی و ماه های منجر به آن نداشت. با این حال، کارشناسان پیش بینی کرده اند که ۲۰۱۸ در نهایت سال خوبی برای محبوبیت ارزهای رمزگذاری شده خواهد بود و یکی از دلایل این امر، ICO است.

در ادامه مطلب نت نوشت سه عامل اصلی معرفی می شود که موجب بهبود ارزش بیت کوین در سال جاری خواهد شد:

ICO ها قانونی

(ICO (Initial Coin Offering به معنای عرضه اولیه سکه، مفهومی جدید در بازار ارزهای رمزنگاری شده است. این کار مشابه فروش سهام شرکت ها برای افزایش سرمایه گذاری است. عرضه اولیه سکه های زمانی اجرا می شود که یک شرکت (به طور کلی مبادله شده با رمزنگاری شده جدید) تبدیل می شود یا سرمایه خود را برای شروع به کار خود به این روش به دست آورد. این امر موجی برای مدرن برای پیشرفت پروژه های نوپا از طریق رمزنگاری ارزها فراهم شده است.

https://netnevesht.com/?p=50673&preview=true

در ماه های آینده ICO ها قانونی نقش مهمی در موفقیت Bitcoin بازی خواهد کرد. در حالی که آنها مدتها است در حال فعالیت هستند، به دلیل عدم مشروعیت برخی از آنها و عدم پذیرش دولت ها تا کنون سرمایه گذاران بسیاری از این فضا خارج شده اند. با این وجود، ICO ها قانونی جدید که تاکنون تقریبا نیمی از آنها بر اساس Ethereum شبکه شکل گرفته اند و بر این ارزیابی اثر خواهد گذاشت و به دنبال آن، تقاضا برای ارزهای دیجیتال افزایش خواهد یافت.

سرمایه گذاری نهاد ها و سازمان ها

بر اساس پیش بینی ها، در سال جاری میلادی ده تا دوازده میلیارد دلار در بازارهای ارز دیجیتال سرمایه گذاری صورت خواهد گرفت. این مبلغ سرمایه عظیم است و ارزیجیتی در حال گذر از بسیاری از بازارهای دیگر مالی است. در واقع، براساس این برآورد سرمایه گذاری های سرمایه گذاری که این سال انجام خواهد شد، تقریبا دو برابر سرمایه بازار ارز دیجیتال در سال گذشته است و پیش بینی می شود این سرمایه گذاری افزایش، عموما توسط سازمان ها و موسسات انجام می شود. همچنین برخی از کشورها اعلام کرده اند که اختصاصی خود را که بر مبنای تکنولوژی بلک چین قرار دارد، ارائه خواهد داد. حتی برخی از کشورها مانند روسیه و مالزی این کار را آغاز کرده اند و پشتوانه ای از طلای فیزیکی نیز برای آن استفاده می شود. حقیقت این سرمایه گذاری ها باعث تقویت بیت کوین در سال جاری خواهد شد.

افزایش قوانین و مقررات در این حوزه

اگر شما دنبال بازارهای ارزشی دیجیتال هستید، احتمالا می دانید که مقررات پیرامون بازار ارز دیجیتال بسیار سخت تر است. حتی برخی از کشورهای ممنوعیت کامل معاملات را اعلام کرده اند. اما در مجموع قوانین و مقررات در این حوزه افزایش خواهد یافت که در واقع برای بیت کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری شده مزیت خوبی می شود، زیرا سرمایه گذاران بیشتر به آنها اعتماد خواهند کرد.

ژاپن، کره جنوبی و ایالات متحده از جمله کشورهایی هستند که قوانین سختگیرانه در بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال وضع کرده اند. وضع قوانین و پشتوانه قانونی برای کسب ثبات و اعتماد معاملات بسیار مهم است، بنابراین این قوانین قطعا در طول مدت کمک به سرمایه گذاران و شرکت ها در این زمینه کمک خواهد کرد.

منبع: cryptodaily.co.uk

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا