معرفی اپ

این اپ به مخاطبانتان اجازه میدهد که از واتساپ شما جاسوسی کنند!

اگر به صورت عمده از اپلیکیشن واتس اپ جهت ارسال و دریافت پیام به مخاطبان خود استفاده میکنید، احتمالاً نکته ای را در رابطه با آن متوجه شده‌اید. آن هم اینکه واتساپ به مخاطبان شما اجازه میدهد زمان آخرین بازدید شما را ببینند و همچنین متوجه شوند که آیا پیامی را که برایتان ارسال کرده‌اند به وسیله شما خوانده شده است یا خیر.

این تمام ماجرا نیست. به تازگی گزارشی توسط وبسایت Lifehacker  منتشر شده مبنی بر اینکه اپلیکیشن Chatwatch که جدیداً به اپ استور راه یافته است، با بررسی قابلیت “Status” واتساپ، قادر است زمان چک کردن این اپلیکیشن توسط شما و همچنین زمان خوابتان را به دست آورده و آن را در اختیار دیگر مخاطبانتان قرار دهد.

با اطلاعاتی که توسط Chatwatch به دست می‌آیند، میتوانید حدس بزنید که در زمانی که مورد توجه شما بوده آیا دو مخاطبی که مدنظرتان بوده است آیا با همدیگر صحبت کرده‌اند یا خیر؟

به دست آوردن اطلاعات کاربران واتساپ
به دست آوردن اطلاعات کاربران واتساپ

شرکت سازنده Chatwatch میگوید که نمیتوانید کار زیادی را در مقابل این اپلیکیشن انجام دهید. حتی اگر ویژگی ” Last Seen” خود را از بخش تنظیمات غیرفعال کنید، این نرم افزار میتواند اطلاعات فعالیت شما در واتس اپ را به دست بیاورد.

ما برای آزمایش این برنامه را نصب کردیم، اما اطلاعات آن هنوز به دست نیامده است. چراکه Chatwatch به ۲۴ ساعت زمان نیاز دارد تا بتواند اطلاعات را بررسی و نتایج را در اختیار ما قرار دهد.

بسیار عالی خواهد بود اگر واتساپ هر چه زودتر راهکاری را برای مقابله با این نرم افزار بیاندیشد، چراکه حفظ حریم شخصی برای هر کسی حائز اهمیت است.

لازم به ذکر است کاربرانی که مایل هستند از این نرم افزار استفاده کنند، باید مبلغ ۲ دلار (برای دریافت اطلاعات دو کاربر در هر هفته) را پرداخت نمایند.

منبع: thenextweb.com

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا