۳+

بازاریابی محتوا با نت‌نوشت

بخواهیم یا نخواهیم بازاریابی محتوا اکنون یک رویکرد استراتژیک در بازاریابی است که بر روی تولید و توزیع محتوای ارزشمند و مرتبط با موضوع و برند شما تمرکز دارد و شامل طیف گسترده‌ای از خدمات می‌شود که هدف اصلی آن جذب و حفظ مخاطبان و بازار هدف است. استراتژی تولید و بازاریابی با محتوا در واقع به عنوان عنصری کلیدی در تمام مراحل بازاریابی شناخته‌ می‌شود و‌ می‌توان با استفاده از آن به ساده‌‌‌ترین روش ممکن تنها به وسیله بالا بردن آگاهی مخاطب از نوع و چگونگی خدمات و محصولات برند مورد نظر، اعتماد وی را جلب نمود.

بازاریابی محتوا با مفاهیمی مثل تبلیغات بومی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، محتوای محصول، بازاریابی سنتی، بازاریابی دیجیتال، سئو و روابط عمومی تفاوت دارد و هدف عمده آن ارائه محتوای استاندارد و افزایش دانش مخاطبان در یک رسانه با مالکیت مستقیم، بدون تمرکز مستقیم بر محصول و فروش با تمرکز بر حل مسائل مخاطبان و ایجاد یک ارتباط دوطرفه و مستمر است.

سخاوت داشته باشید، هرآنچه تجربه دارید در اختیار دیگران قرار دهید؛ شک نکنید هر قدر بیشتر دیگران را آگاه کنید، خودتان بیشتر خواهید دانست!

وقتی نقشه راه داشته باشید، هم سریعتر به مقصد خواهید رسید و هم انرژی کمتری باید صرف کنید! استراتژی محتوا را دست کم نگیرید.

مخاطب هدفتان را مشخص کنید، وقتی با برآورد پرسونای مخاطب دقیق بدانید قرار است چه کسانی را جذب کنید، مسیر کمتری را خواهید پیمود!

یک قدم جلوتر از مشتریان خود باشید، این مهم بدون شک کار دشواری است، اما با تحلیل و بررسی دیدگاه مخاطبان ممکن خواهد بود!

استراتژی محتوا را جدی بگیرید!

اکـنـون دیـگـر داشـتـن وبـسـایـت کـافـی نیـسـت!
بـرای درآمـدزایـی وبـسـایـت خـود بـرنـامـه‌ریـزی کـنـیـد!

 شما باید با برنامه ریزی کاربران را به سمت خودتان جذب کنید

کاربران باید شما را به خاطر بسپارند.

بازاریابی محتوا از طریق افزایش سطح آگاهی مخاطبان در مرحله نیاز و تحقیقات برای رفع آن مخاطب را به انجام خرید هدایت می کند. و بدون شک با ارائه دانش ارزشمند منجر به افزایش اعتماد و اعتبار برند و وفاداری مشتریان می‌شود. اگر بازاریابی محتوا به درستی اجرا شود بازگشت سرمایه بسیار بالایی خواهد داشت. همچنین نباید فراموش کرد که بازاریابی محتوا پشتیبان تمامی رویکردهای دیجیتال به بازاریابی است.

%
بالغ بر ۸۰% از کسب و کارهای آنلاین برنامه‌ای برای مخاطبانشان ندارند، شما جزو آنها نباشید!
نت‌نوشت در بیش از ۲۰۰۰ کلمه و عبارت کلیدی در صفحه اول جستجوهای گوگل حضور دارد!
%
بیش از ۷۰ درصد از مخاطبان وب کاربران موبایلی هستند، چه برنامه‌ای برای آنها دارید؟

تیم نت نوشت با تکیه بر تجربه تولید محتوای سازمان یافته و هدفمند تاکنون موفق به همراهی شرکت ها و صنایع متنوع و همچنین ایده ها دانش بنیان و استارتاپ ها در زمینه بازاریابی محتوا بوده و هست. لازم به یادآوری است طی پروسه ارائه سیستماتیک بازاریابی محتوا با توجه به توانمندی مجله آنلاین نت نوشت توانسته ایم با تکیه بر المان ها و پتانسیل بازاریابی و مخاطبی مجله آنلاین نت نوشت در زمینه هایی چون رپرتاژ آگهی و تبلیغات متنی و بنری یاری گر همراهان و صنایع مختلف بوده باشیم.

برنامه اختصاصی برای کسب‌و‌کارتان را از ما بخواهید!‌

در صورت تمایل به برقراری ارتباط با شماره ۰۲۱۲۶۴۱۱۵۰۰ تماس بگیرید یا فرم زیر را تکمیل فرمایید تا در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

برو بالا