اخبار تکنولوژی

دانلود رایگان اپ های پولی در Google Play به پیشنهاد گوگل دوباره ممکن شد!

گوگل در بروز رسانی جدید فروشگاه اپ Google Play بخش جدیدی را اضافه کرده که در آن کاربر ها می توانند اپ های پولی را به صورت رایگان دانلود کنند! این قسمت به صورت هفتگی بروز خواهد شد!

گوگل هنوز به صورت رسمی از این قسمت پرده بر نداشته و گویا قرار است هر منظقه برای خودش اپ های رایگان خودش را داشته باشد. اما اگر از امریکا به اینترنت متصل می شوید این قسمت برای شما به عنوان اولین ها در دسترس است!

برای شروع گوگل اپ Card Wars  را که به صورت معمول به قیمت ۲٫۹۹ دلار در دسترس است را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است!

پیش از این هم در سال ۲۰۱۵ گوگل در فروشگاهش اقدام به چنین کاری کرده بود که چندی بعد متوقف شد، اما امیدواریم اینبار با ساز و کاری موثر و قدرتمند بتواند تمامی کاربران سرتاسر دنیا و همچنین توسعه دهندگان را راضی نگاه دارد.

گوگل همچنین به تازگی به توسعه دهندگان اجازه داده که بتوانند فروش خدمات را در اپ هایشان به صورت کاملتری ایجاد و گسترش دهند!

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا