تکنولوژیخودرو

رولزرویس به دنبال ساخت خودرو فوق لوکس و دست ساز دیگری است!

شرکت فوق لوکس رولزرویس به نظر می رسد قصد داشته محصولات پریمیومی دست ساز بیشتری در به شکل منحصر بفرد توسعه دهد. Giles Taylor مدیر بخش طراحی این شرکت در جریان نمایشگاه ژنو به Autocar گفته است که شرکت روی خودرو فوق لوکس دست ساز جدیدی مشغول کار است که بزودی معرفی می شود.

رولزرویس

در سال ۲۰۱۷ بود که شاهد معرفی گران قیمت ترین اتومبیل جهان توسط رولزرویس بودیم که Sweptail نام داشت اما با استقبال بسیاری که از این مدل خاص صورت گرفته، شرکت آلمانی-بریتانیایی تصمیم گرفت دست به کار شده و مدل دیگر و جدیدی را توسعه دهد. Sweptail کاملا سفارش مشتری ساخته می شود و هیچ دستگاهی در ساخت آن حضور ندارد و دست ساز است.

Giles Taylor بیان داشت که مدل بعدی با طراحی بهبودیافته و در تعدادی بسیار کم ساخته می شود و هدف از طراحی آن افزودن مدل منحصربفرد دیگر به موزه کمپانی می باشد. او اظهار داشت که خریداران خودروهای این چنینی به دنبال اتومبیلی بسیار منحصربفرد و متفاوت هستند که Sweptail  یکی از آنها محسوب می شد. وی به Autocar گفته مدل بعدی فوق العاده لوکس بوده و نیاز مردم به یک اتومبیل کاملا منحصربفرد را برطرف می سازد و آنها دیگر مدلی برتر را نمی خواهند. شرکت رولزرویس برای طراحی این اتومبیل سرمایه گذاری های بزرگ و انبوهی داشته است.

رولزرویس

البته در حال حاضر رولزرویس بیشتر محصولات آن به شکل سفارشی ساخته می شود. سال گذشته این شرکت بیان داشت که سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ مشتری به کارخانه گودوود رفته و محصول خود را سفارش دادند. هر یک از مشتریان سعی می کنند بیشتر لوازم داخل و خارج خودرو را به شکل سفارشی تولید کنند. البته Sweptail  در میان محصولات این برند آلمانی خاص تر است و با قیمت ۱۳ میلیون دلار به فروش می رسد.

مشخص نیست محصول منحصربفرد بعدی در چه زمانی معرفی خواهد شد و باید منتظر ماند.

منبع

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا