اخبار تکنولوژی

این ایموجی باعث کرش آیفون و iMessage می‌شود، لطفاً به آن دست نزنید!

این ایموجی باعث کرش آیفون و Imessage می‌شود، لطفاً به آن دست نزنید!

باز هم یک باگ دیگر در IOS، اپلی‌ها را دچار مشکل کرده است؛ باگی که باعث کرش (Crash) آیفون و iMessage می‌شود. همراه با نت‌نوشت، مشکل کرش آیفون و iMessage را بهتر بشناسید.

۰

باز هم یک باگ دیگر در IOS، اپلی‌ها را دچار مشکل کرده است؛ باگی که باعث کرش (Crash) آیفون و iMessage می‌شود. همراه با نت‌نوشت، مشکل کرش آیفون و iMessage را بهتر بشناسید.

مشکل ایموجی نقطه سیاه در آی‌مسیج (iMessage)

این ایموجی باعث کرش آیفون و اپلیکیشن Imessage می‌شود، لطفاً به آن دست نزنید!

این ایموجی باعث کرش آیفون و iMessage می‌شود.

کاربران اپلی امسال دیگر از دست این باگ‌ها و مشکلات مختلف آیفون به ستوه آمده‌اند، هر روز یک باگ یا مشکل تازه؛ باگ‌هایی که باعث سوءاستفاده بعضی از خرابکارهای دنیای دیجیتال می‌شود. حالا هم یک باگ جدید ابزار دست این خرابکارهای دنیای دیجیتال شده است که دریافت یک پیام، باعث کرش آیفون و iMessage می‌شود. این باگ اولین بار توسط «EverythingApplePro» در یوتیوب گزارش شده است.

 

اخیراً کاربران iMessage در IOS 11.3.1 و برخی از کاربران IOS 11.4 پیامی را دریافت می‌کنند که حاوی یک ایموجی نقطه سیاه است و با ضربه زدن بر روی این ایموجی، iMessage آن‌ها کرش و از دسترس خارج می‌شود.

راه‌حل برای کرش آیفون و Imessage

اگر شما هم از قربانیان این باگ هستید، برای راه‌اندزی مجدد iMessage لازم نیست گوشی‌تان را فرمت یا وایپ (WIP) کنید. چند راه‌حل ساده برای این مشکل وجود دارد که در پست‌های بعدی به شرح آن‌ها می‌پردازیم. این مشکل شبیه به مشکل کاراکتر زبان تلوگو (Telagu) هندی است که همین زمستانی که گدشت، اپل آن را پشت سر گذاشت.

 

منبع: zdnet

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا