تلفن همراه

گوشی هایی نوستالژیک Palm در سال ۲۰۱۸ با کمک TCL دوباره باز خواهند گشت!

تولید گوشی برند Palm توسط شرکت TLC

شرکت TCL در نظر دارد زیر نظر خود محصولاتی تحت نام برند Palm نیز تولید کند. حال به نظر میرسد که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ یک گوشی با نام Palm به بازار عرضه خواهد شد.

۰

شرکت TCL که در اواخر سال ۲۰۱۶ حق ساخت گوشی با نام بلک بری را به دست آورد، در این مدت در تلاش بوده این برند را به جایگاهی که حق آن است برساند. شرکت TCL در نظر دارد زیر نظر خود محصولاتی تحت نام برند Palm نیز تولید کند. حال به نظر میرسد که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ یک گوشی با نام نوستالژیک Palm به بازار عرضه خواهد شد.

تولید گوشی برند Palm توسط شرکت TLC

تولید گوشی برند Palm توسط شرکت TCL

طبق گفته Android Police این گوشی تحت شبکه وریزون عرضه خواهد شد و از سیستم عامل اندروید بهره میبرد. اگرچه گاهی اوقات اخباری از این قبیل میتواند شایعه باشد، اما بعید به نظر میرسد که این خبر در رابطه با پالم صحت نداشته باشد. چراکه مدیر اجرایی این شرکت در ماه اوت سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود اهداف بزرگی را برای دستگاه هایی تحت نام پالم در سر دارد.

بنابراین برای کاربران ایالات متحده که تحت پوشش وریزون هستند و همچنین به دنبال دستگاهی تحت برند Palm میگردند، میتواند خبر بسیار خوشحال کننده ای باشد. در نظر داشته باشید نقشه ها میتوانند همواره تغییر کنند و ممکن است ما هرگز یک گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید با برند Palm را نبینیم.

منبع: www.neowin.net

۱ دیدگاه

یک دیدگاه

  1. Avatar

    ..i..

    ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ at ۹:۳۵

    TCL صحیح است نه TLC

    ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا