معرفی اپ

با اپ PicsArt با استیکر و پترن ها به سادگی نقاشی کرده و آثار هنری خلق کنید!

با اپ PicsArt با استیکر و پترن ها به سادگی نقاشی کرده و آثار هنری خلق کنید! اپ ویرایش عکس PicsArt ابزار جدید Brushes را برای ویرایش تصاویر از طریق پلت فرم تلفن همراه را در اختیار کابران قرار می دهد. در روز سه شنبه، ۶ فوریه، PicsArt اعلام کرد که ابزار جدید قلم مو را طراحی کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا با یک الگوی خاص یا حتی یک استیکر از یک آیفون یا گوشی اندرویدی رنگ کنند.

۰

اپ ویرایش عکس PicsArt ابزار جدید Brushes را برای ویرایش تصاویر از طریق پلت فرم تلفن همراه را در اختیار کاربران قرار می دهد. در روز سه شنبه، ۶ فوریه، PicsArt اعلام کرد که ابزار جدید قلم مو را طراحی کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا با یک الگوی خاص یا حتی یک استیکر از یک آیفون یا گوشی اندرویدی رنگ کنند.

قلم های PicsArt ویژگی مشترک کمی با برس های مجازی سنتی که از زمان مایکروسافت شکل گرفته اند دارند، آنها تنها به کاربر اجازه می دهند تا روی تصویر نقاشی کنند. اما قلمهای PicsArt به پنج سبک مختلف تقسیم می شوند. کاربران همچنین می توانند با یک الگوی از پیش تعیین شده نقاشی کنند یا هر کدام از استیکرهای رایگان را به یک قلم مو روی پلت فرم خود تبدیل کنند و آنها را به طور مداوم روی صفحه نمایش بچرخانند تا تصاویر زیبایی خلق کنند. قلم مو های استیکری میتوانند از طیف گسترده بیش از ۴ میلیون استیکر رایگان در فرمتی جدید استفاده کنند.

تبدیل استیکرها به قلم و خلق تصاویر زیبا

تبدیل استیکرها به قلم و خلق تصاویر زیبا

به طور خلاصه در آپدیت جدید، آپشنی برای تبدیل یک استیکر به یک قلم مو، پترن های از پیش تعیین شده، قلم هایی برای خطوط توپر، نقطه نقطه ای و ..  وجود دارد و البته، یک پاک کن.

گزینه جدید قلم مو دارای موقعیت خاص خود در نوار ابزار ویرایش PicsArt است. این ابزار در پایین به دسته های مختلف قلم مو تقسیم شده است. ابزار جستجو به کاربران امکان می دهد که استیکر مورد نظر خود را پیدا کنند و سپس آن را به یک پترن تبدیل کنند. همچنین می توان از پیش تنظیمات PicsArts استفاده کرد و افکت های زیبا و فانتزی در تصاویر اضافه کرد.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا