خودرو

بی ام و M2 Competition را معرفی کرد.

شرکت بی ام و هر سال مدل جدیدی از خودروهایش را معرفی می کند و در این بین تصمیم گرفت نسخه باعملکرد بالا از M2 کوپه کامپکت را معرفی کند. مدلی که M2 Competition نام داشته و در کنار طراحی بروز رسانی شده از پیشرانه ۴۰۰ اسب بخاری M3 بهره می برد.

شرکت بی ام و در کوپه M2 خود پیشرانه N55 شش سیلندر درون خطی از سری ۲ را به کار گرفت که جایگزینی برای M2 قبلی بود اما در محل جدید پیشرانه S55 دو خودرو M3 و M4 را شاهد هستیم که قدرت دوچندانی دارد.

بی ام و

مطمئنا انتقال از پیشرانه N55 به S55 تغییر بزرگی بوده که شرکت بی ام و در M2 Competition حاصل کرده است. موتور اول از خروجی ۳۷۰ اسب بخاری بهره می برد اما در نسخه جدید قدرت ۴۰۵ اسب بخاری در نظر گرفته شده که پیشتر در M3 و M4 شاهد آن بودیم. این پیشرانه در کنار گیربکس شش سرعته دستی یا هفت سرعته DCT می تواند عملکرد بالایی داشته باشد. به گفته BMW موتور جدید ۰ تا ۱۰۰ کمتر از ۴٫۰ ثانیه ای به دنبال داشته و سقف سرعتی ۲۷۸ کیلومتر برساعتی را فراهم می آورد. با ویژگی هایی چون کیت M اسپرت که سپرهای بزرگتری داشته ظاهری بزرگ را به این مدل بخشیده است و می توان خودرو تهاجمی تری را مشاهده کرد.

بی ام و

شرکت بی ام و دو گزینه رنگی جدید نقره ای و نارنجی نیز به این مدل افزود. سیستم اگزوز مشکی رنگ و رینگ هایی با طراحی جدید که نظر هر فردی را به خود جلب می کنند. گذشته از آن مجموعه ای گزینه های کمک راننده برای این مدل در نظر گرفته شده که شامل سیستم هشدار برخورد به جلو، هشدار برخورد به عابر پیاده، خروج از خط و دوربین پارکینگ عقب می شود.

تایپ M2 Competition سخت است و باید آن M2 با عملکرد بالا دانست. با قرار گرفتن پیشوند M می توان این مدل را قابل توجه دانست.

منبع

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا