گجت‌ها

این دستکش ها به کمک باتری تا ۶ ساعت برایتان گرما تولید می کنند!!

امسال برای مناطق مختلف جهان از جمله ایران عزیزمان زمستانی سرد و طولانی داشته ایم و با توجه به پیش بینی وضعیت آب و هوا، هنوز موج سرما در برخی از مناطق وجود دارد. خوشبختانه، فن آوری های جدید می تواند در این شرایط سخت به ما کمک کند تا در این سرمای سوزناک، گرم بمانیم. در همین رابطه، یکی از برند هایی که پیشگام تولید ژاکت های دارای سیستم گرمایشی بوده است، تنوع محصولات خود را با ارائه دستکش های دارای مولد گرما گسترش داده است. تا پایان با نت نوشت همراه باشید.

این دستکش ها به کمک باتری تا 6 ساعت برایتان گرما تولید می کنند!!

کمپانی Ravean که اولین قطعه لباس گرم خود را در سال ۲۰۱۵ عرضه کرده است، به تازگی کمپین جدیدی ایجاد کرده تا برای دستکش های گرم جدید خود سرمایه گذار پیدا کند. این دستکش ها از چرم بادوام ساخته شده اند و دارای زیب ضد آب YKK، سر آستین قابل تنظیم و بندهای کشی می باشند که مانع گم شدن آنها می شود. اما، البته، قابلیت کلیدی این دستکش ها، توانایی شان در تولید گرما است.

این دستکش ها به کمک باتری تا 6 ساعت برایتان گرما تولید می کنند!!
این دستکش ها به کمک باتری تا ۶ ساعت برایتان گرما تولید می کنند!!

این دستکش ها گرمای خود را به کمک یک باتری قابل شارژ ۷٫۴ ولتی تامین می کنند و دارای قابلیت تنظیم سه حالت مختلف گرمایی شامل حالت کم، متوسط ​​و زیاد می باشند. به گفته کمپانی سازنده، این دستکش ها در پایین ترین حالت خود می تواند تا ۶٫۵ ساعت گرما را به راحتی تامین کنند. در دمای متوسط، عمر باتری تا ۳٫۵ ساعت و در دمای بالا شارژ باتری ها تا ۲٫۵ ساعت دوام دارد.

برای فعال کردن سیستم گرمایش دستکش، کاربر به سادگی یک دکمه بزرگ بر روی سردست آن را فشار می دهد. پس از آن چراغ نشانگر روشن می شود تا نشان دهد که عناصر گرمایش فعال شده اند. با فشار دادن چندین باره این دکمه می توان درجه حرارت های مختلف را تنظیم کرد.

این دستکش ها به کمک باتری تا 6 ساعت برایتان گرما تولید می کنند!!
این دستکش ها به کمک باتری تا ۶ ساعت برایتان گرما تولید می کنند!!

برای گرم نگه داشتن بهتر دست ها، این دستکش همچنین شامل ۱۵۰ گرم عایق مصنوعی Thinsulate است که حتی زمانی که باتری ها تخلیه شوند می تواند دست ها را گرم نگه دارد. پوست چرم گوزن به کار رفته در این دستکش نیز به یک محافظ Hydro-Tex مجهز شده است تا آن را ضد آب کرده و مانع از نفوذ باد در آن می شود.

هنگامی که شرکت Ravean کمپین فروش این دستکش ها را در وبگاه Kickstarter راه اندازی کرد، امیدوار بود که ۱۰،۰۰۰ دلار سرمایه برای تولید آن ها به دست آورد. با وجود اینکه تاکنون فقط چند روز از ایجاد این کمپین گذشته است، سرمایه اولیه شرکت از مبلغ ۶۰،۰۰۰ دلار عبور کرده است. برهمین اساس پیش بینی می شود که این محصول بهزودی تولید شده و در دسامبر همین سال عرضه شود.

منبع: digitaltrends

ارسلان غلامی

ارسلان غلامی هستم. فوق لیسانسم رو رشته فوتونیک دانشگاه شهید بهشتی خوندم و علاقه مند به اخبار تکنولوژی و تازه های علم هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا