سینما

دست نوشته های مربوط به هری پاتر از خانم رولینگ به سرقت رفته است!

در تابستان ۲۰۰۸ درست یک سال پس از انتشار هری پاتر و یادگاران مرگ, جی کی رولینگ پیش درآمدی درباره ی مجموعه ی هری پاتر منتشر کرد. این پیش در آمد کوتاه و مختصر تنها شامل ۸۰۰ واژه بود که درباره ی جیمز پاتر, سیریوس بلک و فرار آنها از دست پلیس مشنگ ها بود. رولینگ خلاصه ی کوتاهی از ایده ی خود را روی کارت پستال نوشته بود. کارت پستال در اواخر آپریل دزدیده شد و اکنون پلیس در جستجوی آن می باشد.

رولینگ دو طرف کارت پستال را با این ۸۰۰ کلمه پر کرده بود. رولینگ در تابستان ۲۰۰۸ این کارت پستال را به مبلغ ۳۲۰۰۰ دلار به خاطر اهداف ادبی خود به یک حراجی فروخت. از زمانیکه وی متوجه دزدیده شدن این کارت پستال شده است از ۱۰ میلیون کاربر خود در توییتر تقاضا کرده است که به هیچ عنوان این پیش در آمد را در صورت انتشار خریداری نکنند.

پلیس تجسس West Midland اظهار کرد: تنها کسانی این اثر منحصربه فرد را خواهند خرید که از طرفداران سرسخت هری پاتر باشند اما ما از شما تقاضا داریم تا اگر این اثر را دیدید و یا پیشنهاد خرید آن به شما داده شد فورا با پلیس تماس بگیرید.

شما میتوانید اسکن دستنوشته های رولینک را در اینجا مشاهده کنید.


اخیرا رولینگ در حال کار روی هری پاتر و بچه ی نفرین شده بود. این اثر ماجرای چند دهه پس از آخرین کتاب هری پاتر(هری پاتر و یادگاران مرگ) را روایت میکند برعکس فیلم حیوانات شگفت انگیز که اتفاقات قبل از هری پاتر را به تصویر می کشد.

حمیده شفایی

مدرس و مترجم زبان انگلیسی هستم و امیدوارم از مطالب ارسالی اینجانب لذت ببرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا