1398-03-05
دانستنی‌های سلامتی

ماساژ صورت ژاپنی به روش تاناکا شما را جوان نگاه می دارد!

ماساژ صورت ژاپنی

همه ی ما تمایل داریم که جوان تر به نظر برسیم و روند پیر شدنمان را به روش های مختلف به تعویق بیاندازیم. تولید کنندگان محصولات آرایشی نیز این مطلب را می دانند و به خوبی از این مطلب بهره برده و انواع و اقسام کرم های ضد چروک و ضد پیری و نرم کننده را تولید و به بازار عرضه می کنند. اما متاسفانه این محصولات سرشار از مواد سرطان زا و مضر برای بدن هستند. در این مطلب همراه نت نوشت باشید تا ماساژ صورت ژاپنی را به شما آموزش دهیم.

ماساژ صورت ژاپنی یکی از روش های شناخته شده در دنیاست. همه ما تمایل داریم که جوان تر به نظر برسیم و روند پیر شدنمان را به روش های مختلف به تعویق بیاندازیم. تولید کنندگان محصولات آرایشی نیز این مطلب را می دانند و به خوبی از این مطلب بهره برده و انواع و اقسام کرم های ضد چروک و ضد پیری و نرم کننده را تولید و به بازار عرضه می کنند. اما متاسفانه این محصولات سرشار از مواد سرطان زا و مضر برای بدن هستند. در این مطلب همراه نت نوشت باشید تا ماساژ صورت ژاپنی را به شما آموزش دهیم.

بیشتر بخوانید: جلوگیری از پیر شدن دست ،گردن و آرنج‌ با چند روش عالی و ساده!

ماساژ صورت ژاپنی

خوشبختانه برای آن دسته از افرادی که به دنبال به تعویق انداختن پیری به صورت طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی هستند راه هایی وجود دارد. یکی از این روش ها ماساژ صورت ژاپنی به نام تاناکا است که توسط یک زن ۶۵ ساله ژاپنی به نام Yukuko Tanaka اختراع شده است. آن چه که این ماساژ صورت ژاپنی نیاز دارد تنها دو دست شما است و اگر می خواهید پوستتان مرطوب نیز بشود می توانید از روغن زیتون و یا نارگیل نیز استفاده کنید.

ماساژ با ایجاد تحریک در گردش لنفاوی، سبب کاهش اِدم لنفاوی می شود و به دفع مواد زائد از سیستم کمک می کند. حرکات این ماساژ صورت ژاپنی باعث از بین رفتن پژمردگی صورت و چین و چروک ها می شود. بهترین چیزی که در رابطه به این راز زیبایی وجود دارد این است که بیشتر از ۵ دقیقه زمان نمی برد و شما حتی در محل کارتان می توانید این حرکات را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: ماساژ سنگ داغ : با خواص ماساژ با سنگ داغ آشنا شوید

ویدیو آموزش ماساژ ژاپنی تاناکا

ویدئوی های آموزش این ماساژ در کانال آپارات نت نوشت قابل مشاهده است، در ادامه این مطلب هم می توانید ویدئو ها را مشاهده کنید. اگر تمایل به دانلود این ویدیو ها دارید می توانید با مراجعه به کانال تلگرام نت نوشت t.me/netnevesht نیز آنها را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید: کانال تلگرام نت نوشت

بیشتر بخوانید: با فرآیند بازسازی پوست بدن و جوان سازی پوست صورت آشنا شوید!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا