ویدئو

وقتی یک حرفه‌ای برای فروش هوندا آکورد ۹۶ دوست دخترش کلیپ می‌سازد!

ساختن یک فیلم تبلیغاتی بیشتر از دربر داشتن هزینه نیاز به ذوق، ایده و جسارت دارد. Max Lanman وقتی متوجه شد دوست دخترش، مدتی است قصد فروش اتومبیل هوندا آکورد قدیمی اش را دارد دست به کار شد!

او جهت جذب مشتری برای Honda Accord مدل ۱۹۹۶ یک آگهی تبلیغاتی ویدیویی ساخت که بهترین پیشنهاد های ممکن را جهت خرید هوندا مورد نظر پیش پای دوستش گذاشت!

استفاده از موزیک پیانو در پس زمینه، فیلم برداری هوایی، گربه ای که در آغوش راننده است و قهوه سازی که روی صندلی کنار راننده قرار گرفته  در کنار جمله “Luxury is a state of mind,” همگی از ساختار مناسب و جسارت به موقع سازنده این ویدیو خبر دارد، و البته بازخورد ها هم از همین اتفاق سخن می گویند!

این ویدیو وایرال شده و تاکنون در یوتیوب بیش از ۱٫۵ میلیون بار دیده شده است! در eBay هم قیمت گذاری و پیشنهاد های صورت گرفته تا ۱۰۰٫۱۰۰ دلار ثبت شده که برای فروش یک هوندا اکورد مدل ۹۶ که ۱۴۱٫۰۹۵ مایل راه رفته می تواند عالی باشد!

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا