آموزشی

اپلیکیشن رمزنگاری MCrypter ، رمزگذاری فایل های متنی، پسوردها و …

با توجه به اینکه روز به روز اطلاعات کاربران بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد باید به دنبال راهی بود تا از این اطلاعات هر چه بیشتر محافظت شود. به عنوان مثال بسیاری از آژانس ها به طور مستقیم وارد سرورهای شرکت های اینترنتی می شوند و اطلاعات شخصی کاربران را بدون رضایت آنها جمع آوری می کنند. MCrypter، یک اپلیکیشن رمزنگاری قدرتمند و آسان برای حل این وضعیت غیر طبیعی می باشد و به کاربران اجازه می دهد به راحتی فایل های متنی، کلمات عبور، متون ساده را رمزگذاری کنند. در ادامه با نحوه استفاده از این اپلیکیشن همراه نت نوشت باشید.

با توجه به اینکه روز به روز اطلاعات کاربران بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد باید به دنبال راهی بود تا از این اطلاعات هر چه بیشتر محافظت شود. به عنوان مثال بسیاری از آژانس ها به طور مستقیم وارد سرورهای شرکت های اینترنتی می شوند و اطلاعات شخصی کاربران را بدون رضایت آنها جمع آوری می کنند. MCrypter یک اپلیکیشن رمزنگاری قدرتمند و آسان برای حل این وضعیت غیر طبیعی می باشد و به کاربران اجازه می دهد به راحتی فایل های متنی، کلمات عبور، متون ساده را رمزگذاری کنند. در ادامه با نحوه استفاده از این اپلیکیشن همراه نت نوشت باشید.

MCrypt می تواند فایل های متنی و کلمات عبور را رمزگذاری کند

MCrypter: از ترکیبی چند استاندارد استفاده می کند:

AES 256: کد رمز بلاک متقارن برای محافظت از اطلاعات شما در برابر حملات.

AES 128: یک الگوریتم رمزنگاری متقارن که طول بلاک ۱۲۸ بیت و طول کلید ۱۲۸ بیت را پشتیبانی می کند.

۳DES: الگوریتم رمزگذاری سه گانه داده که یک کلید بلاک متقارن است و الگوریتم رمز را سه بار به هر بلاک داده اعمال می کند.

RC2: الگوریتم رمزگذاری ۶۴ بیتی با اندازه کلید متغیر و با استفاده از ۱۸ دور است.

RC4 – یکی از محبوبترین نرم افزارهای رمز دنباله ای است و در پروتکل های محبوب مانند SSL (حفاظت از ترافیک اینترنت) استفاده می شود.

نحوه استفاده از MCrypter

استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان است. کاری که باید انجام دهید این است که آن را دانلود کنید. اپلیکیشن MCrypter پورتابل می باشد و نیاز به نصب ندارد.

پس از نصب راه اندازی یک رابط کاربری تمیز و بی نظیر با دو بخش اصلی است در اختیار شما قرار می گیرد.

نمایی از اپلیکیشن MCrypter

نمایی از اپلیکیشن MCrypter

با شروع از سمت چپ، می توانید داده هایی که باید رمزگذاری شوند را اضافه کنید و زمانی که کار انجام شد پیش نمایش آن را ببنید. همچنین می توانید داده های رمزگذاری شده را در پنل های سمت راست قرار دهید تا کل عملیات را معکوس یا خنثی کنید.

هنگامی که داده های شما به طور کامل رمزگذاری شدند، کلید رمزگذاری آن تولید می شود و در گوشه پایین تر قابل مشاهده است. در صورت لزوم، شما می توانید یک کد جدید ایجاد کنید.

به همین ترتیب، این اپلیکیشن رایگان شما را قادر می سازد تا داده های خود را رمزگذاری و هر زمان که لازم بود آن را بازیابی کنید.

MCrypter را از اینجا دانلود کنید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندیدبه صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
۱ دیدگاه

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا