معرفی اپ

اپ FaceApp بروز شد! اینبار تغییر نژاد بدهید و چهره‌تان را سیاه پوست، چینی و هندی کنید!

اپ FaceApp که حتما در خاطرتان هست؟ با این اپ می توانستیم به آسانی چهره های ثبت شده در عکس ها یا سلفی هایمان را به صورت خنده رو یا کودک و حتی زن و مرد تبدیل کنیم. این اپ مدتی پیش به صورت ترند در میان کاربران اینستاگرام تبدیل شده بود و هر کاربری تصاویر خودش را به صورت های مختلف منتشر می کرد.

در نسخه جدید این اپ شاهد فیلتر های جدید و جالبی هستیم که واقعا جذاب هستند. فیس اپ از این به بعد نژاد شما را هم تغییر خواهد داد! چینی (منظور چهره های شرقی است)، هندی (قفقازی) و البته سیاه پوست! با یک امتحان ساده خواهید فهیمید که چقدر این اپ قوی و قدرتمند عمل می کند!

نکته حائز اهمیت اینکه این تغییر نژادی واکنش های متفاوتی را در همین لحظات اول آپدیت شدن برنامه به همراه داشته و بسیاری از کاربران برای چهره های با آرایشی که تغییر نژادی داشته اند خروجی مناسبی دریافت نکرده اند! و حتی بسیاری نقطه عکس این اتفاق را چندان مناسب ندیده اند! بسیاری هم این کار را عملی نژاد پرستانه خطاب کرده اند!

درگیری فیس اپ با این نوع موارد به این مورد ختم نمی شود و سال گذشته بود که با انتشار نسخه های اولیه شاهد جوابیه مدیریت این اپ Yaroslav Goncharov بابت تغییر چهره سیاه پوستان به سفید پس از تغییر چهره بودیم!

دانلود FaceApp برای آیفون

دانلود FaceApp برای اندروید

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا