تکنولوژی

مروری بر کانسپت Belador لامبورگینی ؛ یک اعجوبه برقی و حیرت انگیز!

۰

اگر تاریخچه لامبورگینی را مرور کرده باشید خوب میدانید که زبان طراحی لامبورگینی از خودرو Countach تا اونتادور بسیار نمادین است. هر خودرویی که شرکت ایتالیایی توسعه می دهد به واسطه لبه های تیز سپر جلو به سرعت قابل تشخیص است. Sergey Dvornytskyy یکی از هنرمندان مطرح در طراحی خودروهای کانسپت است. در ادامه با نگاه به کانسپت Belador لامبورگینی همراه نت نوشت باشید.

کانسپت Belador لامبورگینی

کانسپت Belador لامبورگینی

وی پیشتر طراحی خودروی کانسپت مازراتی Genesi را در لیست کارنامه خود داشته و حال نوبت به یک کانسپت خیره کننده جدید رسیده که نظر هر فردی را به خود جلب می کند. وی تصاویر رندر شده ای از خودرو Belador کانسپت لامبورگینی منتشر کرده که به نظر می رسد در طراحی آن از خودروهای هوراکان، اونتادور و حتی Terzo Millennio الگوبرداری شده است. حتی ساختار کلاسیک را می توان در این مدل مشاهده کرد. خودرو کانسپت Countach توسط Bertone در سال ۱۹۷۱ طراحی شد و یک مفهومی چشمگیر بود.

کانسپت Belador لامبورگینی

کانسپت Belador لامبورگینی

کانسپت Belador لامبورگینی به نوعی وحدت بین سنت و تکنولوژی محسوب می شود. با الهام گرفتن از خطوط تاریخ لامبورگینی و طراحی چشمگیر که نظر هر فردی را به خود جلب می کند. قسمت جلو مدل کامل بوده و خطوط تیزی را دربرمی گیرد و به نوعی یکپارچه شده است. Dvornytskyy معتقد است که اساس طراحی این کانسپت یکپارچگی بوده که در سراسر بدنه به خوبی مشخص است و نظر هر فردی را به خود جلب می سازد.

کانسپت Belador لامبورگینی

کانسپت Belador لامبورگینی

این طراح افزود در بخش پیشرانه پیش بینی می شود سیستم هیبریدی در نظر گرفته شود که فراتر از انتظارات بوده و کانسپتی خوش ساخت است. این مدل با پیشرانه هیبریدی از راه می رسد و تطابق کاملی با کانسپت موردنظر دارد.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا