تکنولوژیمعرفی اپ

معرفی بازی های مینیمال و سبک جدید سری اول

طی دو سه روز آینده قصد دارم طی چند مطلب تعدادی بازی مینیمال جدید و جذاب و مهمتر از همه سبک را که در همه گوشی ها و تبلت ها امکان نصبش باشد را معرفی کنم. بدون اتلاف وقت میرویم به سراغ بازی ها:

EggCar!

EggCar!
این بازی مینیمال و بسیار پر هیجان است، شما باید با درایت و دقت نظر یک تخم مرغ را حمل کنید. کنترل ماشین در دست شماست و خب تخم مرغ آنچنان به میل شما حرکت نمیکند. اگر اهل بازی های جمع و جور هستید حتما EggCar! را نصب و تست کنید.

MUSTACHE HERO

MUSTACHE HERO
این بازی آنچنان هم جدید نیست اما در نگاه اول یا به قولی دفعات اول بازی سخت به نظر می رسد. شما باید با تپ روی صفحه کاراکتر سیبیلوی بازی را به پرش وادار کنید. این کار دقت عمل و سرعت شما را طلب می کند.

One Wheel - Endless

One Wheel
این بازی از جمله بازی های تعالی است و می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند
تنها کافیست مراقب باشید چرخ واژگون نشود. با بار اولی که این بازی را اجرا می کنید بی شک گرافیک و سبک آن برای شما خوشایند خواهد بود.

Owl can't sleep

Owl can’t sleep

یک بازی پرشی خوب و سرگرم کننده، پرش جغد را با فشار انگشت روی صفحه کنترل کنید تا مبادا کم بپرد و یا به سقف بالا برخورد کند. این بازی هم ساعتها شما را سرگرم خواهد کرد.


Cannon Hero Must Die

Cannon Hero
در Cannon Hero شما قهرمانی هستید خمپاره به دست که اگر حریف را نزنید مطمئنا خواهید مرد ! روندی بسیار ساده… به شلیک ها و انتخاب زوایای درست می توانید حریف را از پا در بیاورید و به سرعت سراغ باقی آنها بروید.


Speedy Car - Endless Rush

SPEEDY CAR
سبک این بازی درست شبیه بازی پر طرفدار CROSSY ROAD است با این تفاوت که جای پرنده و دیگر جانداران شما با یک اتومبیل طرف هستید و کنترل انتخاب لاین و گاز و ترمز در اختیار شماست. هماهنگ شدن با این بازی در نگاه اول شاید دشوار باشد اما بعد از دقایقی از بازی با آن لذت خواهید برد.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا