گجت‌ها

آیا واقعا به تله موش وایرلس احتیاجی هست؟ +ویدیو

آیا واقعا هر چیزی در زندگی ما به وای فای احتیاج دارد؟ به تازگی کمپانی Wakefield Technologies تصمیم دارد برای تله موش یک مانیتور وای فای طراحی کند. البته این شرکت سعی دارد برای تامین هزینه های این پروژه در وبسایت Kickstarter پول جمع آوری کند.

۰

آیا واقعا هر چیزی در زندگی ما به وای فای احتیاج دارد؟ به تازگی کمپانی Wakefield Technologies تصمیم دارد برای تله موش هم امکان برقراری ارتباط با وای فای را در نظر گرفته و طراحی کند. البته این شرکت سعی دارد برای تامین هزینه های این پروژه در وبسایت Kickstarter پول جمع آوری کند.

این کمپانی فرضیه خود را این طور بیان می کند: شما یک تله موش دارید، اما نمی خواهید بلند شوید و آن را بررسی کنید. خودشه. شما این مانیتور تله را خریداری می کنید و سرجای خود می نشینید و حرکت نمی کنید. این یک باکس زرد رنگ است که مثل یک لگوی پنیر به نظر می آید، زمان به دام انداختن آن تا سه ماه طول می کشد. این دستگاه مجهز به اپلیکیشنی است که به محض به دام افتادن هدف، شما را مطلع می کند. ویدئو زیر را نگاه کنید:

 

آیا واقعا به تولید چنین دستگاهی نیاز است؟ آیا موش با این ردیاب حرکتی که شبیه پنیر به نظر می رسد مضطرب می گردد و به دام می افتد؟

به نظر ما که لازم نیست هر وسیله ای در زندگی مجهز به تجهیزات اینترنتی گردد؟ ولی اگر واقعا برای به دام انداختن موش باید ساعت ها منتظر بمانید و این موضوع شما را خسته کرده است می توانید از این دستگاه در وبسایت Kickstarter حمایت کنید. اما مراقب باشید که چنین پروژه هایی که با جمع آوری پول از مردم می خواهند کار خود را شروع کنند، همیشه موفق هم نبوده اند و ممکن است در نهایت کار آنها به شکست بینجامند. بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر در این پروژه سرمایه گذاری کنید من بعد بدون موش به زندگی ادامه دهید!!!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا