مد و فشن

ست کردن لباس با صندل میول: خانم‌های خوش‌پوش چگونه صندل میول ست می‌کنند؟

صندل میول Mule را نمی‌توان دقیقا یک صندل یا حتی یک کفش کامل به حساب آورد. نکته جالب راجع به این نوع پاپوش اینکه سابقه تاریخی بسیار بالایی دارد و چند سالی است که مجددا در دنیای مد و فشن جایگاه خوبی پیدا کرده. در این متن به صورت اختصاصی برای خانم‌های خوش پوش از روش‌های ست کردن لباس با صندل میول خواهیم گفت، با نت نوشت همراه باشید.

ست کردن لباس با صندل میول

صندل میول به هنگام پوشیدن کاملا آزادانه وارد پا می‌شوند، مخصوصا در مدل‌های آن که پشت باز است. همچنین وقتی در پایتان است، پا کاملا محفوظ و البته راحت است. معمولا خانم‌ها پوشیدن این کفش‌های راحت و جذاب را دوست دارند چرا که پوشیدن آن‌ها در عین راحتی، ظاهری بسیار شیک دارد.

نکته مهم و عالی در مورد کفش میول این است که این کفش‌ها در مدل‌های بسیار گوناگون و متنوعی وجود دارند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را با توجه به سبک لباس و نوع تیپ خود تهیه کرده و با لباس‌های خود ست کنید.

در این مورد برای زیبایی بیشتر ظاهرتان و تناسب آن بهتر است نکاتی را رعایت کنید. روش هایی وجود دارند که به وسیله‌‌ی آن‌ها می‌توانید این کفش‌ها را در کمد لباس خود با لباس هایی که دارید ست کنید.

[su_label type=”important”]بیشتر بخوانید:[/su_label] صندل میول: مروری بر انواع Mule، کفش‌های پشت باز یا دمپایی‌های جلو بسته!

میول‌های پاشنه بلند شما را به قد ایده آلتان نزدیک می‌کند و ظاهری شیک و زیبا برایتان رقم می‌زند
میول‌های پاشنه بلند شما را به قد ایده آلتان نزدیک می‌کند و ظاهری شیک و زیبا برایتان رقم می‌زند

به پاشنه‌ها توجه کنید!

موقع خرید میول‌های حتما قد پاشنه آن را در نظر بگیرید. کفش هایی که پاشنه بلند دارند در حال حاضر طرفداران بسیاری دارد. میول‌های پاشنه بلند شما را به قد ایده آلتان نزدیک می‌کند و ظاهری شیک و زیبا برایتان رقم می‌زند.

کفش‌های میول پاشنه‌های مختلفی دارند.پاشنه‌های تخت Flat mule، پاشنه‌های پامپ Pump heels mule، پاشنه‌های پلت فورم Platform mule، پاشنه‌های بسیار بلند High heels mule و . . . می‌توانید در انتخاب نوع پاشنه تصمیم بگیرید و از صندل‌های پاشنه بلند میول که به دلیل رویه‌های بلندشان  راحتی کافی نیز دارند، استفاده کنید.

در صورتی که بیشتر اهل پوشیدن شلوار جین و تی شرت هستید و تیپ‌های اسپرت را دوست دارید بد نیست که چند مدل میول متنوع تهیه کنید تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشته باشید.
در صورتی که بیشتر اهل پوشیدن شلوار جین و تی شرت هستید و تیپ‌های اسپرت را دوست دارید بد نیست که چند مدل میول متنوع تهیه کنید تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشته باشید.

بر اساس لباس‌ها کفش بخرید!

به کمد لباس خود مراجعه کنید و بررسی کنید که به چه مدل و رنگ کفش هایی احتیاج دارید. به رنگ کفش خود فکر کنید. رنگ‌های روشن روی پاهایتان ظریف تر به نظر می‌رسند روی پاهای شما به نظر برسد، اما اگر یک کفش مشکی پوشیده اید، بسته به شکل آن، برجسته تر به نظر می‌رسد.

در زمینه ست کردن لباس با صندل میول باید گفت فقط به فکر ایجاد تناسب و یا ایجاد کنتراست بین لباستان و کفش هایتان باشید. به رنگ کفش هایی که دارید دقت کنید و از رنگ‌های تکراری انتخاب نکنید.

اگر تا اکنون لباس خود را با کفش مشکی و یا خاکستری زیاد استفاده کرده اید وقت آن است که چند صندل یا کفش میول چرمی و رنگی تهیه کنید. در صورتی که بیشتر اهل پوشیدن شلوار جین و تی شرت هستید و تیپ‌های اسپرت را دوست دارید بد نیست که چند مدل میول متنوع تهیه کنید تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشته باشید.

کفش را از قبل امتحان کنید

زمانی که کفش میول جدید می‌خرید به خصوص مدل هایی که پشت باز هستند حتما آن‌ها را برای مدتی در منزل امتحان کنید. عادت کردن به کفش‌های جدید کمی زمان لازم دارد. بهتر است قبل از این که آن‌ها در خیابان و یا مهمانی جدید به پا کنید کمی در منزل با آن‌ها راه بروید و به فرم و مدل آن‌ها عادت کنید.

شلوارهایی که مچ پایتان را نمایان می‌کنند با میول هایی  که به روی مچ پا بند دارند بسیار شکیل و زیبا می‌شوند
شلوارهایی که مچ پایتان را نمایان می‌کنند با میول هایی  که به روی مچ پا بند دارند بسیار شکیل و زیبا می‌شوند

انواع استایل جهت ست کردن لباس با صندل میول

  • صندل‌های میول خود را با شلوار هایتان ست کنید. انتخاب کنید که برای هر شلوار کدام صندل می‌تواند مناسب باشد. شلوارهایی که مچ پایتان را نمایان می‌کنند با میول هایی  که به روی مچ پا بند دارند بسیار شکیل و زیبا می‌شوند. مدل میول هایی که پشت باز هستند معمولا کمی کلاسیک و رسمی به نظر می‌رسند. این مدل میول با شلوار‌های مشکی بسیار زیبا خواهد بود.
  • میول‌ها با شلوارهای جین، تیپ بسیار زیبایی را درست می‌کنند. معمولا صندل‌های که با شلوار‌های جین استفاده می‌شوند بندی در مچ پا یا روی پا دارند. اگر به شلوار جین‌های بسیار بلند علاقه دارید می‌توانید از میول هایی که کمی پاشنه دارند استفاه کنید.
پیراهن‌ها و دامن هایی که اصطلاحا میدی هستند یعنی قدی تا زیر زانوها دارند با صندل میول بسیار شکیل و زیبا خواهند شد
پیراهن‌ها و دامن هایی که اصطلاحا میدی هستند یعنی قدی تا زیر زانوها دارند با صندل میول بسیار شکیل و زیبا خواهند شد
  • کفش میول را با پیراهن و یا دامن بپوشید. شما محدود نیستید که کفش میول را تنها با شلوار بپوشید. برای ست کردن لباس با صندل میول در نظر داشته باشید که پیراهن‌ها و دامن هایی که اصطلاحا میدی هستند یعنی قدی تا زیر زانوها دارند با صندل میول بسیار شکیل و زیبا خواهند شد.
    شما هم چنین می‌توانید از دامن هایی که قد کوتاه تری دارند استفاده کنید. اگر می‌خواهید از دامن‌های کوتاه استفاده کنید بهتر است که با کفش میول مناسب خودش آن را ست کنید. دامن و لباس هایی که کوتاه هستند و از جنس‌های ظریف و نازک دوخته شده اند با کفش هایی که پاشنه‌های باریک تر و بلند تر دارند زیبا تر ست می‌شوند. دامن‌ها و پیراهن‌های سنگین تر و بلند تر، به میول‌های با پاشنه‌های حجیم تر و منعطف تر احتیاج دارند.
  • کفش میول خود را با ساپورت بپوشید. در ست کردن لباس با صندل میول در نظر داشته باشید که به طور کلی صندل با جوراب شلواری و یا ساپورت‌های تنگ بسیار زیبا تر خواهد بود. در روزهای سرد زمستانی می‌توانید میول هایتان را با ساپورت‌های تنگ استفاده کنید. با این حال مطمئن باشید که رنگ میولی که به پا می‌کنید کاملا مات است.

 

شلوار‌های رسمی با یک جفت کفش میول بسیار زیبا و رسمی به نظر می‌رسند.
شلوار‌های رسمی با یک جفت کفش میول بسیار زیبا و رسمی به نظر می‌رسند.
  • شلوار‌های رسمی با یک جفت کفش میول بسیار زیبا و رسمی به نظر می‌رسند. شلوارهایی که زیاد تنگ نیستند همراه با یک کفش میول پاشنه بلند زیبایی خاصی دارند. در حالی که قدم می‌زنید کفش‌های شما از پایین ترین قسمت پاچه شلوار جلوه می‌کند و لباس شما را بسیار حرفه‌ای و شیک نشان می‌دهد.

میول‌ها به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ و مدل، بسیار می‌توانند برای دنبال کنندگان مد جذاب باشند. کسانی که می‌خواهند مد بپوشند، بهتر است قواعد آن را نیز بدانند، تا درنهایت با جزئیاتی که زیباست لباس خود را تکمیل کنند. امیدواریم مطلب بالا به شما کمک کند، استایل هایی زیبا و مختص خودتان را بسازید.

منبع: +

شکوفه آزادگان

دستی بر قلم دارم و از زوایای مختلف دنیا را زندگی می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا