روانشناسی و موفقیت

ابروی شما چه شکلی است؟ فرم ابرو از شخصیت شما می‌گوید!

همه می دانیم که چشم‌ها پنجره روح است که اسرار درون انسان را بر ملا می سازند. اما فراموش نکنید که فرم ابروا نیز در فهم بهتر شخصیت به ما کمک بسیاری می کنند. پس می توان گفت که ابروها در کنار چشم ها درک عمیقی از شخصیت به ما می دهند. ابروها می توانند کاراکتر شخصیتی ما را تا حد زیادی بسازند. اشکال و اندازه ابروها متفاوت می باشند و این تفاوت در بین افراد بسیار متنوع است.
این بار در نت‌نوشت به سراغ ابروها رفتیم تا شما بتوانید با شکل و فرم ابرو به درک شخصیت ها بپردازید.

ابروهای طبیعی و شفاف

فرم ابرو

کار آسانی نیست وقتی بخواهید توضیح دهید که چه نوع ابرویی طبیعی است. اما به صورت کلی بیشتر ابروهایی که ضخامت کافی دارند و پهنای خوبی دارند به عنوان یک ابروی طبیعی و کامل شناخته می شوند. افرادی که این چنین ابروهایی دارند بیشتر تمایل دارند که بر روی یکپارچگی کامل عمل کنند و عمیقا به ارزش های سنتی متعهد می باشند. این افراد زیاد دراماتیک عمل نمی کنند و معمولا با هم سن و سالان خود با احترام اجتماعی رفتار می‌کنند.

ابروهای بلند

داشتن ابروی بلند نشان از افرادی است که ذهنیت خوبی دارند. افراد با این فرم ابرو در برابر فشار های روحی افرادی خشن به شمار می روند. آن ها معمولا روابط اجتماعی بسیاری را تجربه می کنند. در میان جمع معمولا ایده های خوبی دارند و به همین دلیل است که معمولا دوست داشتنی به شمار می روند. البته بیشتر این افراد یک منبع ناپایدار از قدرت های داخلی دارند که با آن زندگی می کنند.
افرادی که در این دسته قرار می گیرند به طور جدی، در حل مشکلات به صورت مستقل عمل می کنند و نیازی به کمک کردن دیگران ندارند.

ابروهای کوتاه

۱-Normal-And-Shapely-Eyebrows

افراد با ابروهای کوتاه معمولا جایگاه خود را به خوبی می شناسند. آن ها می دانند که کجا هستند و می دانند که دقیقا از زندگی چه می خواهند. آن ها به محیط اطراف خود توجه بسیاری دارند و هیچ مسئله ای نمی تواند از دید آن ها دور بماند. معمولا زیاد به کلیشه ها علاقه ای ندارند. دوست دارند مشکلات خود را تنهایی حل کنند. این دسته از افراد انعطاف پذیری خوبی دارند و به راحتی می توانند به مسائل عاطفی و احساسات غلبه کنند.

ابروهای بسیار ضخیم

برخی از افراد ابروهای بسیار ضخیم و پر پشتی دارند. این افراد معمولا انسان های خود آگاه هستند. آن ها نقاط قوت منحصر به فرد دارند. و معمولا به زندگی خود بسیار مطمئن هستند. این افراد بسیار هدفمند بوده و تمرکز زیادی بر روی مسئله ای که در حال انجامش هستند دارند به همین دلیل دست یابی به یک هدف برایشان آسان خواهد بود. یک دید مراقبتی همواره با این افراد همراه است که آن ها را از تفکر نسبت به دیگران دور می کند. این افراد روی زندگی خود متمرکز می شوند و آزادانه مورد توجه قرار می گیرند.

ابروهای نازک

۱-Normal-And-Shapely-Eyebrows

این افراد انسان های بسیار حساس و شکننده ای هستند. آن ها در باره آن چه که می خواهند بسیار پابرجا و مطمئن هستند و به اندازه کافی به دنبالش می روند. شنونده خوبی هستند و نمی توانند از حس قوی شنوایی خود دور شوند. این موهبت سبب می شود که این افراد از محیط سازگار خود کاملا آگاه باشند.

ابروهای زاویه دار

زاویه ابرو نشان می دهد که شخصیت این افراد با این فرم ابرو کاملا متفاوت است. آن ها توانایی این را دارند که محیط اطراف خود را به سرعت شناسایی کنند. معمولا این افراد در تصمیم گیری بسیار سریع هستند. این موقعیت می تواند گاهی خوب و گاهی بد باشد. افراد با ابروهای زاویه دار رهبران خوبی هستند که الهام بخش دیگران خواهند بود. مطمئنا این افراد پس از خروج از جمع تاثیرات بسیاری خواهند گذاشت.

شکوفه آزادگان

دستی بر قلم دارم و از زوایای مختلف دنیا را زندگی می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا