شبکه‌های اجتماعی

تماس صوتی و ویدئویی در راه اینستاگرام

مسئولان اینستاگرام همیشه ویژگی جدیدی را برای این شبکه اجتماعی محبوب در نظر می گیرند که مورد استفاده کاربران قرار گرفته و محبوبیت این شبکه را دوچندان می سازد. حال به نظر می رسد باید بزودی شاهد قابلیت جدیدی موسوم به تماس صوتی و تصویری در این شبکه باشیم.

در اوایل سال جاری شایعه شده که این شبکه بزودی قابلیت چت سیستمی را به مجموع ویژگی های خود خواهد افزود و اگرچه این موضوع از طریق فایل APK نرم افزار لو رفته اما توسط اینستاگرام تایید نشد. به تازگی در فایل APK برنامه آیکون های action_call و video_call آشکار شده که توسط یکی از کاربران وب سایت TechCrunch کشف شده است.

به نظر می رسد سازندگان برنامه در حال تست قابلیت هستند زیرا خبر اعلام عمومی نداشتند. احتمالا در اواسط ساجال باید شاهد افزوده شدن دو قابلیت تماس صوتی و تصویری باید باشیم. هنگامی که از اینستاگرام در این رابطه پرسشی شد سخنگوی این شبکه واکنشی نشان نداد.

در ماه قبل WABetaInfo گزارش داد که در ماه آینده این قابلیت روی نسخه اندروید و iOS اینستاگرام قرار می گیرد. این سخت است که بتوان باور داشت اینستاگرام در نظر داشته چنین قابلیتی را روی برنامه خود به کار گیرد. اما با توجه به گزارش های انتشاری نباید نسبت به آن تردید داشت و احتمالا به زودی رسمی خواهد شد.

فیسبوک در حال حاضر سرویس های تماس خود را در واتس آپ ارائه می دهد بنابراین عجیب نیست که آن را در اینستاگرام نیز مشاهده کنیم. شما چه فکری می کنید آیا فیسبوک چنین قابلیت هایی را در اینستاگرام به کار خواهد گرفت یا خیر.

منبع

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا