تکنولوژی

بازی جدید آیفون ایکس با حرکت ابروهای شما کنترل می‌شود! +ویدیو

بازی جدید آیفون ایکس با حرکت ابروهای شما کنترل می‌شود! +ویدیو

اگر زمانی مشتاقانه منتظر روزی بودید که بتوانید با استفاده از ابروهای خودتان کنترل یک بازی گوشی را در دست بگیرید، باید بگویم امروز این اتفاق افتاده است.ناتان گیتر(Nathan Gitter) یکی از دانشجویان دانشگاه واشنگتن، با استفاده از حسگرهای جدید آیفون ایکس یک بازی طراحی کرده است. بازی Rainbrow تمام و کمال توسط حرکت‌های ابرو افراد کنترل می‌شود.

۰

اگر زمانی مشتاقانه منتظر روزی بودید که  بتوانید با استفاده از ابروهای خودتان کنترل یک بازی گوشی را در دست بگیرید، باید بگویم امروز این اتفاق افتاده است.

بازی جدید آیفون ایکس با حرکت ابروهای شما کنترل می‌شود! +ویدیو

بازی جدید آیفون ایکس با حرکت ابروهای شما کنترل می‌شود!

ناتان گیتر(Nathan Gitter) یکی از دانشجویان دانشگاه واشنگتن، با استفاده از حسگرهای جدید آیفون ایکس یک بازی طراحی کرده است. بازی Rainbrow تمام و کمال توسط حرکت‌های ابرو افراد کنترل می‌شود.
اگر شما صاحب آیفون ایکس هزار دلاری هستید می توانید این بازی را نصب کنید و لذت ببرید. Rainbrow از اولین بازی‌هایی است که از کیت توسعه‌ی ARKit اپل استفاده می‌کند.

این کیت توسعه‌ی نرم‌افزاری که در جدیدترین نسخه‌ی سیستم عامل اپل اضافه شده است، به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد از سیستم دوربین TrueDepth آیفون x برای تشخیص حالت چهره‌ی افراد استفاده کنند.

در این بازی جذاب شما با استفاده از ابروهایتان می توانید ایموجی را در نقاط مختلف حرکت دهید، هدف بازی هم گرفتن بیشترین امتیاز است.

برای بالا بردن ایموجی روی صفحه، ابروی خود را به سمت بالا حرکت می‌دهید، برای پایین آمدن ایموجی هم اخم می‌کنید. حالت طبیعی چهره‌ی شما هم ایموجی را روی صفحه ثابت نگه می‌دارد.
نکته جالب توجه اینجاست که بسیاری از برند های معتبر جهان که اقدام به تولید بازی های پیشرفته با کیت توسعه‌ی (ARKit) کرده اند، هیچ کدام به پای Rainbrow  نمیرسند. شاید از نظر شما این یه کم اغراق آمیز به نظر برسد، اما واقعیت این است که شما میتوانید از یک بازی قابل کنترل انتظارات بیشتری برای هر چه بهتر شدن در آینده داشته باشید!

ناتان گیتر می گوید قصد دارد در آینده با ادغام بازی هایی همچون  Rainbrow یک بازی جدید چند نفره طراحی کند. احتمالا بازی جذابی در پیش روی شماست!

اما نکته بسیار مهم همان موضوع امنیت می باشد که نگرانی هایی درباره امنیت آیفون x به گوش می رسد!

گزارش ها حاکی از آن است که بسیاری از کاربران معتقدند که اپل اطلاعات شخصی شناسه را با توسعه دهندگان چنین بازی هایی به اشتراک می گذارد، این در حالی است که Rainbrow به این موضوع اشاره کرده و گفته تنها از داده trueDepth که بسیار امن است برای اهداف گیم پلی استفاده می کند.

بر اساس سیاست به کار گرفته شده توسط اپل، این نوع اشتراک گذاری داده ها منع شده و این شرکت ادعا می کند هیچ شخص یا ارگانی نمی تواند به اطلاعات شخصی شما دست پیدا کند، و همچنین اطلاعات به طور ایمن در انحصار رمزگاری iPhone x ذخیره می شود.

منبع

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا