ارز دیجیتال

HTC اسمارت فون Exodus را مبتنی بر بلاک چین روانه بازار می‌کند!

HTC تلفن همراهی قدرت گرفته از بلاک چین راه اندازی می کند

HTC تلفن همراهی اندرویدی را راه اندازی می کند که از تکنولوژی بلاک چین بهره می برد. این تلفن همراه که نام آن Exodus است، دارای ویژگی های جالبی می باشد: این تلفن همراه، یک کیف پول جهانی و یک سخت افزار امن داخلیِ ساخته شده برای پشتیبانی از ارزهای دیجیتال و اپلیکیشن های غیر متمرکز می باشد.

۰

HTC قرار است تلفن همراهی اندرویدی را روانه بازار کند که از تکنولوژی بلاک چین بهره می برد. این تلفن همراه که نام آن Exodus است، دارای ویژگی های جالبی می باشد: این تلفن همراه، یک کیف پول جهانی و یک سخت افزار امن داخلیِ ساخته شده برای پشتیبانی از ارزهای دیجیتال و اپلیکیشن های غیر متمرکز می باشد. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

Phil Chen خالق هدست های واقعیت مجازی Vive، مسئول تمام ابتکارات مربوط به بلاک چین و ارزهای دیجیتالی حاضر در گوشی جدید HTC می باشد. این کمپانی برنامه دارد تا یک شبکه ی بومی بلاک چین را با تمامی گوشی های exodus ایجاد کند تا تجارت ارزهای دیجیتال را برای کاربران این تلفن همراه ساده سازد.

Chen درمورد تجمیع اپلیکیشن های بلاک چین با سخت افزار تلفن همراه چنین می گوید: “از طریق Exodus، ما هیجان زده هستیم که پروتکل های پایه مانند Bitcoin، Lightning Networks، Ethereum، Dfinity و غیره را پشتیبانی کنیم. ما دوست داریم تا از تمامی اکوسیستم بلاک چین پشتیبانی کنیم و در چند ماه آینده مشارکت های دسته جمعی جالب تری را ارائه خواهیم کرد.”

در اینجا می توانید نگاهی اجمالی به نقشه ی Exodus بیندازید:

HTC Exodus

HTC Exodus

HTC همچنین تصمیم دارد تا ارز دیجیتال را به عنوان شکلی از پرداخت در گوشی های تلفن همراه خود در نظر بگیرد، هرچند که هنوز در مورد قیمت آن تصمیم گیری نشده است.

شایان ذکر است که بگوییم، HTC اولین شرکتی نیست که ایده ی تلفن همراه مبتنی بر بلاک چین را ارائه می کند. تلفن هوشمند بلاک چین ۱،۰۰۰ دلاری Sirin Lab، که در سپتامبر گذشته معرفی شد، در اکتبر سال جاری منتشر خواهد شد. هرچند که هنوز برای اظهار نظر درباره ی این اسمارت فون ها زود است و باید ببینیم که آن ها واقعا چه پیشرفت و بهبودی را می توانند به کاربرانی که از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند ارائه دهند.

اسمارت فون های بلاک چینی مانند HTC Exodus وعده می دهند که امنیت بالاتر و تجربه ی کاربر بهتری را با استفاده از تجمیع cold wallet storage درون تلفن همراه ارائه کنند و امکان تجارت مستقیم ارز دیجیتال بومی در بین دو گوشی در شبکه را بدون پرداخت هیچ مبلغی فراهم کنند.

اما، تمامی این ویژگی ها می توانند در هر اسمارت فون رنج متوسطی با کمک نرم افزار گنجانده شوند، و همچنین برای تجارت بیت کوین و دیگر ارزهای معروف دیجیتالی، چه بر روی گوشی های معمولی و چه در گوشی های بلاک چینی، همچنان باید مبلغی پرداخت شود. اپ ها و پیام رسان های کاملا امن را هم می توان برای هر اسمارت فونی پیدا نموده و بر روی آن نصب کرد.

به نظر من بهتر است تا زمان انتشار یکی از این اسمارت فون های بلاک چینی صبر کنیم تا ببینیم که آیا تجربه ی استفاده از وبِ غیرمتمرکز در این گوشی ها نسبت به گوشی های معمولی بهتر است یا خیر. البته در هر صورت، من گوشی های معمولی را برای استفاده ترجیح می دهم، شما چطور؟

منبع: thenextweb.com

 

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا