معرفی اپ

۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸

اگرچه اپ هایی که فیسبوک مالکیت آنها را برعهده دارد دارای جایگاه بسیار خوبی در میان کاربران ایفون هستند، اما در این میان اپلیکیشن های چینی نیز وجود داشته که به سرعت هر چه تمام تر در حال رشد و پیشرفت میباشند. در ادامه با مرور ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ همراه نت نوشت باشید.

بیشتر بخوانید: برترین اپ های اپل در سال ۲۰۱۸ معرفی شدند!

۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸

پیش از آغاز مرور ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ طبق گزارشی که به تازگی توسط شرکت اطلاعات هوشمند Sensor Tower منتشر شده است، اپ های متعلق به فیس‌بوک همچون واتساپ، مسنجر و اینستاگرام در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ موفق شدند در لیست ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ میان بیشترین اپ های دانلود شده توسط آیفون جای بگیرند.

در لیست ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ اپلیکیشن Tik Tok که اپ موزیک ویدئوی چینی است، با ۴۵ میلیون بار دانلود توانسته است در جایگاه شماره ۱ این لیست قرار بگیرد. اپ های متعلق به شرکت های چینی Tencent و Baidu نیز وجود دارد که آرام آرام در حال گرفتن جایگاه فیسبوک هستند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به ۱۰ اپ  ای که توسط کاربران آیفون در طول سه ماه گذشته بیشترین دانلود را داشته است.

بیشتر بخوانید: بهترین های اپ استور در سال ۲۰۱۷ ! (برترین اپ، بازی، موزیک، فیلم و سریال)

۱۰- Google Maps

10 برنامه برتر اپ استور در سه ماه سال 2018، Google Maps
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه سال ۲۰۱۸، Google Maps

گوگل مپس همیشه در میان ۱۰ اپ برتر اپ استور قرار داشته است. در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ این برنامه در حدود ۲۲٫۴ میلیون بار توسط کاربران مختلف در سراسر جهان دانلود شده است.

۹- iQiyi

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، iQiyi
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، iQiyi

iQiyi توسط غول اینترنتی چین یعنی بایدو ساخته شده است و اپ ای شبیه به یوتیوب میباشد. طبق گفته شرکت سازنده، این اپ ۴۸۱ میلیون کاربر دارد و این افراد در هر ماه مجموعاً ۵٫۶ میلیارد ساعت را در این اپ میگذرانند. این اپ در طول سه ماه اول ۲۲٫۶ میلیون دانلود را به خود اختصاص داده است و در رتبه نهم از ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: برترین اپ های آیفون و آیپد در سال ۲۰۱۷ توسط اپل معرفی شد! ترین‌های ۲۰۱۷

۸- QQ

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، QQ
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، QQ

QQ هم اپ ای چینی است که توسط شرکت فناوری چینی Tencent بنا شده است. این اپ استایلی همچون فیس‌بوک مسنجر داشته و در آن گزینه هایی همچون بازی های آنلاین، موزیک، فروشگاه و … وجود دارد. QQ در طول سه ماهه اول امسال ۲۲٫۶ میلیون بار دانلود شده است. و به همین خاطر در لیست ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ قرار گرفته است

۷- WeChat

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، WeChat
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، WeChat

ویچت اپ ای دیگر از شرکت Tencent بوده و در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۲۸٫۹ میلیون بار از سوی کاربران مختلف در سراسر جهان دانلود شده است. ویچت اپ رسانه اجتماعی بوده و میتوان با آن کارهایی همچون ارسال پیام و پرداخت هزینه را انجام داد. از مارس ۲۰۱۸، ویچت بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه را داشته است.

بیشتر بخوانید: برترین اپ های اندرویدی برای پیگیری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

۶- Facebook

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، فیسبوک
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، فیسبوک

با اینکه فیس‌بوک در سال ۲۰۱۸ و پس از رسوایی به بار آمده روزهای خوبی را تجربه نکرده است، اما هنوز هم در میان برترین اپ های اپ استور جای دارد. این برنامه همیشه در لیست ۱۰ اپ برتر اپ استور قرار داشته و در سه ماه اول ۲۰۱۸ ۲۹٫۴ میلیون بار دانلود شده است.

۵- Instagram

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، اینستاگرام
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، اینستاگرام

اینستاگرام محبوب ترین اپی است که فیس‌بوک مالکیت آن را برعهده دارد. این برنامه دومین اپ محبوب رایگان در اپ استور بوده و تقریباً ۳۱ میلیون بار در سه ماهه اول ۲۰۱۸ دانلود شده است و رتبه پنجم از ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: برترین اپ های اندروید ۲۰۱۸ که برای جایزه Google Play نامزد شده اند.

۴- Messenger

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، مسنجر
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، مسنجر

مسنجر فیس‌بوک سومین اپ محبوب رایگان در فروشگاه اپ استور بوده و در سه ماهه اول ۲۰۱۸ حدود ۳۱٫۳ میلیون بار دانلود شده است.

۳- WhatsApp

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، واتس اپ
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، واتس اپ

واتس اپ برنامه ای است که فیسبوک در سال ۲۰۱۸ آن را با قیمت بسیار بالایی خریداری کرد. این اپ ۱٫۵ میلیارد کاربر ماهانه دارد و در طول سه ماهه اول ۲۰۱۸ نیز تقریباً ۳۳٫۸ میلیون بار دانلود شده است و رتبه سوم از ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ را داراست.

۲- YouTube

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، یوتیوب
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، یوتیوب

یوتیوب پلتفرمی ویدئویی متعلق به شرکت گوگل میباشد و همواره محبوب ترین اپ رایگان در اپ استور بوده است. این برنامه در طول سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ در حدود ۳۵٫۳ میلیون بار دانلود شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین های گوگل پلی در سال ۲۰۱۷ (برترین اپ، بازی، موزیک، فیلم و سریال)

۱- Tik Tok

۱۰ برنامه برتر اپ استور در سه ماه اول سال 2018، Tik Tok
۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، Tik Tok

Tik Tok که با نام Douyin نیز در چین شناخته میشود، یک اپ موزیک ویدئو و رسانه اجتماعی است. این برنامه به شما اجازه میدهد تا کلیپ های کوتاه را ویرایش کرده و سپس موزیک و جلوه های ویژه ای را آن به اضافه کنید. Tik Tok متعلق به شرکتی است که سال گذشته برنامه ویدئویی رسانه اجتماعی Musical.ly را با ۱ میلیارد دلار خریداری کرد.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ این اپ در حدود ۴۵٫۸ میلیون بار دانلود شده است و رتبه اول را در ۱۰ اپ برتر اپ استور در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ از آن خود کرده است.

منبع: businessinsider

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا