علمی

آیا ماه خونی باعث وقوع بلایای طبیعی بر روی زمین و وقوع آخرالزمان می شود؟!

واعظ تلویزیونی مسیحی مشهور، Paul Begley عقیده دارد که پدیده ی ماه خونی که شب گذشته اتفاق افتاد باعث وقوع بلایای طبیعی مصیبت باری در سرتاسر زمین می شود. شب گذشته در سرتاسر دنیا هر انسان علاقه مندی سر به آسمان داشت و سرگرم مشاهده طولانی ترین ماه گرفتگی قرن بود، این اتفاق در ایران هم به آسانی و زیبایی هرچه تمام تر توسط بسیاری از عکاسان رصد شد. اما گویا این رویداد نجومی حواشی هیجان انگیزی با خود به همراه دارد. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

بیشتر بخوانید: ارتباط وضعیت ماه و زلزله ؛ یک ایده خرافی و بی اساس برای پیش بینی زمین لرزه ؟

آیا ماه خونی باعث وقوع بلایای طبیعی بر روی زمین و وقوع آخرالزمان خواهد شد!؟

Begley اخیرا در مصاحبه ای که در کانال یوتیوبی این شخص منتشر شد، می گوید که انسان ها در حال نزدیک شدن به خط پایان یا همان آخرالزمان می باشند و ادعا می کند که پدیده آسمانی ماه خونی که شب گذشته اتفاق افتاد باعث بروز هرج و مرج بر روی زمین می شود.

بیشتر بخوانید: ۵ مرداد طولانی ترین ماه گرفتگی قرن اخیر رخ خواهد داد!

این تئوریسین توطئه ی مسیحی هشدار داده است که در روز یکشنبه، فاجعه ای بزرگ تمامی کره ی زمین را تحت تاثیر خود قرار می دهد! Paul Begley می گوید که زلزله ی ۵٫۳ ریشتری روز جمعه در جزایر هاوایی فقط شروع این اتفاقات بوده است. طبق گفته های Begley، سلسه وقایع مصیبت باری بر روی زمین آغاز می شوند که در نهایت به آخرالزمان ختم خواهند شد.

Paul Begley می گوید که پس از تحلیل های گسترده ی متون انجیل این نتایج را استنتاج کرده است. طبق نظر Begley، افزایش تعداد زمین لرزه ها و آخرالزمان به طور گسترده در کتاب آسمانی انجیل مورد اشاره قرار گرفته است. او همچنین بالا گرفتن درگیری ها در خاور میانه و افزایش جنگ و جدال در بین کشورهای مختلف که خبر از بروز جنگ جهانی سوم می دهند را هم اثباتی برای مدعای خود می داند.

 بیشتر بخوانید: تقابل حضیضی ؛ مریخ به نزدیک ترین فاصله اش با زمین طی ۱۵ سال اخیر می رسد!

Begley پیش بینی می کند که در روز شنبه ی همین هفته یک فوران آتشفشانی عظیم در Yellowstone اتفاق می افتد. او می گوید که البته زمین به طور ناگهانی نابود نمی شود، ولی نسل فعلی بشر آخرین نسلی است که بر روی زمین زندگی می کند و پس از آن آخرالزمان به وقوع می پیوندد.

Paul Begley این پدیده ی ماه گرفتگی و ماه خونی شب گذشته را اتفاقی سرنوشت ساز و خاص برای آینده ی کره ی زمین تلقی می کند. او طبق تحلیل هایی که بر روی متون انجیل انجام داده نتیجه می گیرد که پس از وقوع هر ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی عظیم، تعداد زلزله ها و دیگر بلایای طبیعی بر روی زمین به طور چشمگیری افزایش پیدا می کنند.

بیشتر بخوانید: ابر ماه سرخ آبی چیست؟ یازده بهمن این پدیده زیبا را با چشم رصد کنید!

در همین حال، گروهی از نظریه پردازان توطئه ادعا می کنند که ماه گرفتگیِ روز جمعه اولین نشانه از ورود Nibiru و وقوع روز قیامت می باشد (Nibiru cataclysm یک برخورد فاجعه آمیز بین زمین و یک شیء بزرگ آسمانی است که گروه های خاصی معتقدند در اوائل قرن بیست و یکم اتفاق خواهد افتاد). طبق ادعای این گروه از تئوریسین ها، Nibiru هم اکنون در مسیر برخورد با زمین می باشد و اگر این اتفاق بیفتد، خرابی حاصل از آن بزرگتر از هر نوع انفجار بمب اتمی و هیدروژنی خواهد بود (مانند آنچه که ادعا می شود در زمان انقراض دایناسورها اتفاق افتاده است).

طبق گفته ی نظریه پردازان توطئه، پدیده ای که اخیرا در آسمان روسیه اتفاق افتاد و در طی آن آسمان در هنگام روز به کلی تاریک شد نشان می دهد که Nibiru هم اکنون در جایی در نزدیکی زمین معلق می باشد! در پیشگویی ماه خونی که ایده ی آن توسط دو کشیش امریکایی بیان شده است، با استناد به متن “خورشید به تاریکی تبدیل خواهد شد و ماه به خون تبدیل خواهد شد، قبل از آن روز بزرگ و به یادماندنی پروردگار. از این رو هرکسی که نام پروردگار را بخواند نجات خواهد یافت.” از کتاب عهد عتیق، ماه خونی نشانه ای از وقوع آخرالزمان تلقی می شود.

بیشتر بخوانید: دلیل بلندتر شدن طول شبانه روز بر روی زمین چیست ؟

منبع: www.ibtimes.co.in

محسن خانی

دانشجوی دکتری تخصصی در رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید در دانشگاه تهران هستم. علاقه مند به تاریخ ایران و جهان و همچنین تکنولوژی روز دنیا، امیدوارم نوشته هایم مورد پسند خوانندگان آن واقع شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا