خودرو

کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ زیباتر و همراه با تغییرات جزیی شکار شد!

درز تصاویری جاسوسی از Kia Sportage 2019

تصاویری از کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ به دست رسیده است که این تصاویر نه تصاویر استودیویی بلکه یک سری تصاویر جاسوسی هستند که از این خودرو به هنگام ترک ایستگاه گاز گرفته شده‌اند. چنان که از تصاویر پیداست، تغییرات کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ خیلی قابل توجه نیستند اما خب وضعیت‌شان به گونه‌ای هست که بتوان گفت مدل ۲۰۱۹ این کراس اوور ظاهری نسبتاً تازه‌تر دارد.

تصاویری از Kia Sportage 2019 به دست رسیده است که این تصاویر نه تصاویر استودیویی بلکه یک سری تصاویر جاسوسی هستند که از این خودرو به هنگام ترک ایستگاه گاز گرفته شده‌اند. چنان که از تصاویر پیداست، تغییرات کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ خیلی قابل توجه نیستند اما خب وضعیت‌شان به گونه‌ای هست که بتوان گفت مدل ۲۰۱۹ این کراس اوور ظاهری نسبتاً تازه‌تر دارد.

همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، چراغ‌های مه شکن تقریباً از وسط به دو قسمت تقسیم شده‌اند، و همچنین چراغ‌های جلو طراحی جدیدی را تجربه می‌کنند که احتمالاً این طراحی موجب ایجاد نور بیش‌تر شده و وضعیت رانندگی در شب در جاده‌ها را بهبود خواهد بخشید.

درز تصاویری جاسوسی از کیا اسپورتیج 2019

طراحی جدید چراغ‌های جلو در کیا اسپورتیج ۲۰۱۹

 در قسمت عقب نیز، چنان‌که در تصویر زیر پیداست، یک نوار قرمز چراغ‌های عقب را به هم متصل کرده و قسمت پایینی سپر نیز از یک نوار کرومی برخوردار گشته است.

درز تصاویری جاسوسی از Kia Sportage 2019

قسمت عقب کیا اسپورتیج ۲۰۱۹

در تصاویر موجود، زاویه‌ی خوبی برای دیدن کابین وجود ندارد اما به نظر می‌رسد به روز رسانی‌ هایی در صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی صورت گرفته.

جز این موارد دیگر هیچ تغییر قابل توجهی در این تصاویر قابل مشاهده نیست. همچنین نباید منتظر صندلی‌های مسابقه‌ای  Recaro به هنگام عرضه‌ی این خودرو به نمایشگاه‌ها باشید. تنها تغییر ممکن در قسمت نیروی الکتریکی ممکن است فقط شامل سیستم ۴۸-volt mild-hybrid جهت کاهش دود و بهبود وضعیت اقتصادی سوخت شود.

با توجه به این تصاویر جاسوسی به نظر می‌رسد که وضعیت Kia Sportage 2019 به پایان رسیده و در آینده‌ای نزدیک باید منتظر رونمایی از آن باشیم. از آن جا که نزدیک‌ترین نمایشگاه خودرویی، نمایشگاه خودروی پاریس در ماه اکتبر است لذا پاریس می‌تواند گزینه‌ای ایده‌ال برای رونمایی از این خودرو باشد.

منبع:

motor1

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا