1398-02-29
معرفی اپ

با این ۶ اپ اعتیاد به تلفن همراه را کنار بگذارید و محدودیت استفاده برای خودتان تعریف کنید!

درمان اعتیاد به تلفن همراه

این روزها با اسمارت فون ها می شود هر کاری انجام داد از پرداخت یک صورتحساب گرفته تا سفارش خواروبار. کارهای سخت می تواند در عرض چند دقیقه تکمیل شود. با این حال، اگر شما مانند بسیاری از افراد نگران مقدار زمان صرف شده در گوشی خود هستید باید بگوییم که خوشبختانه برنامه های بسیار عالی وجود دارد که به شما در صرفه جویی زمان کمک می کند. در این مطلب ما قصد داریم بهترین های این اپ ها را به شما معرفی کنیم

این روزها با اسمارت فون ها می شود هر کاری انجام داد از پرداخت یک صورتحساب گرفته تا سفارش خواربار. کارهای سخت می تواند در عرض چند دقیقه تکمیل شود. با این حال، اگر شما احساس می کنید که اعتیاد به تلفن همراه پیدا کرده اید و مانند بسیاری از افراد نگران مقدار زمان صرف شده در گوشی خود هستید باید بگوییم که خوشبختانه برنامه های بسیار عالی وجود دارد که به شما در صرفه جویی زمان کمک می کند. در این مطلب ما قصد داریم بهترین اپ ها برای رفع مشکل اعتیاد به تلفن همراه را به شما معرفی کنیم.

۱- freedom

پس از مک، Freedom اکنون برای iPhone و iPad در دسترس است. Freedom اجازه می دهد تا شما یک بلک لیست و برنامه زمانبندی شده از اپ هایی که ممکن است بیشتر حواس شما را پرت کنند تهیه کنید. از آنجایی که Freedom هم برای iOS و هم برای مک موجود است، شما می توانید به آسانی یک بلک لیست سفارشی برای همه دستگاه هایتان تهیه کنید. در حالی که Freedom یک ورژن آزمایشی رایگان عرضه کرده است، اشتراک ماهانه، ۷ دلار در ماه یا ۲۹ دلار برای سال، برای دسترسی به تمام ویژگی های آن لازم است.

Freedom

Freedom

دانلود Freedom برای iOS

۲-In Moment

اگر چه اپ In Moment از نظر ظاهری زیبایی چندانی ندارد ولی این اپ مورد علاقه کاربرانی است که می خواهند استفاده از رسانه های اجتماعی را محدود کنند و اعتیاد به تلفن همراه را کنار بگذارند. این اپ اطلاعات حضور شما در رسانه های اجتماعی را برحسب تاریخ ردیابی و فراهم می کند. علاوه بر این به شما می گوید که چقدر زمان صرف اینستاگرام یا توییتر می کنید، In Moment به شما اجازه می دهد محدودیت هایی را در استفاده روزانه از رسانه های اجتماعی برای خود اعمال کنید. اشتراک ماهانه In Moment از ۱۰ دلار آغاز می شود و به صورت خودکار از طریق فروشگاه App صورت می گیرد.

-In Moment

In Moment

دانلود In Moment برای آیفون

۳- Space

Space کمی با اپ های دیگر در لیست امروز ما تفاوت دارد. با این اپ شما می توانید میزان استفاده از گوشی خود را بصورت روزانه، هفتگی یا ماهانه مشاهده کنید. وقتی که Space را نصب می کنید باید یک پرسشنامه کوتاه راجع به عادات استفاده از موبایل خود پر کنید. سپس اپ در صورت بیشتر استفاده کردن از گوشی به شما پیغام می دهد. و در صورتیکه به اهداف روزانه خود برسید به شما جایزه می دهد

Space

Space

دانلود Space برای آیفون 

دانلود Space  برای اندروید

۴-App Detox

AppDetox به شما کمک می کند زمان استفاده از موبایل خود را کاهش دهید. با این اپ شما می توانید به راحتی مقرراتی برای محدود کردن دسترسی به برنامه های موبایل خود ایجاد کنید. هر زمانی که شما یکی از مقررات را نقض کنید، AppDetox به شما پیغام می دهد. و اپ می تواند گزارشی از تمام پیغام های رد شده به شما بدهد. از این رو بعضی از کاربران از AppDetox جهت کنترل فرزندان خود استفاده می کنند.

App Detox

App Detox

برنامه Detox یکی از چند برنامه ای  است که گزینه “Forever” را برای برنامه هایی که نمی توانند از گوشی شما حذف شوند، فراهم می کند.

دانلود App Detox جهت اندروید

۵- Off the Grid

این اپ مناسب کسانی است که واقعاً نمی توانند از گوشی خود دست بردارند. Off the Grid به طور کامل تلفن شما را بعد از مدت زمان تعیین شده قفل می کند و برای فعال کردن آن باید هزینه پرداخت کنید. اگر هم منتظر تماس های مهمی هستید می توانید در لیست Grid وارد کنید تا آنها را از دست ندهید و یا می توانید تنظیم کنید بطور خودکار برای تماس گیرنده پیغامی فرستاده شود.

 Off the Grid

Off the Grid

دانلود  Off the Grid برای آندروید

۶-AntiSocial

آخرین اپ از لیست امروز ما AntiSocial می باشد که یکی از مشهورترین برنامه های کاهش زمان مصرف و درمان اعتیاد به تلفن همراه موجود در اندروید است. علاوه بر اینکه بسیاری از ویژگی های استاندارد مانند محدودیت های زمان استفاده و مسدود سازی اپ ها را فراهم می کند، فوت و فن های جالبی نیز دارد. با AntiSocial می توانید میزان استفاده از گوشی را با افراد دیگر در سن و جنسیت خود مقایسه می کنید، بنابراین اگر شما از دستگاه خود بیش از همتایان خود استفاده می کنید، به فکر چاره باشید.

AntiSocial

AntiSocial

دانلود AntiSocial برای آندروید

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا