زندگی و سلامت

نسل جدید مسواک ها؛ صرفه‌جویی در زمان و سلامت دندان‌ها را ساده‌تر تجربه کنید! +ویدیو

نسل جدید مسواک

مسواک های جدید خواب بیشتری را برای شما به ارمغان می آورند صبح ها بیشتر بخوابید و با مسواک های مدرن سریعتر و سالم تر مسواک بزنید.

بیشتر افراد به دلیل کمبود وقتی که دارند مسواک زدن را بسیار سطحی و بی توجه انجام می دهند. در صورتی که بتوان در ساعات منظم و دقیق مسواک را به طرز صحیح و کامل استفاده کرد کمتر و شاید اصلا دندان ها دچار مشکل نخواهند شد.

بیشتر افراد ممکن است سه وعده در شبانه روز مسواک بزنند ولی در هر وعده تنها چند دقیقه کوتاه این کار را انجام دهند. مسواک های اتوماتیک نیز معمولا پس از چند ثانیه خاموش می شوند.

کمتر کسی را دیدیم که چند دقیقه از خواب صبح زودتر بیدار شود که بتواند زمان بیشتری را به مسواک زدنش اختصاص دهد. روش های مسواک زدن سنتی، نخ کشیدن و شستشو روشهای کامل و بی نقصی نیستند که به راحتی بتوان به آنها اکتفا کرد.

مسواک های مدرن؛ نسل جدید مسواک

نسل جدید مسواک

اغلب افراد مسواک ها را تنها به عنوان یک قلمو به سطح دندان ها کشیده و بعد دهان را از کف خمیر دندان شستشو می دهند. مدتی است که دانشمندان با تحقیقات بسیار موفق به ساخت یک نوع مسواک جدید و خودکار کرده اند. این مسواک مدرن و پیشرفته که به صورت اتوماتیک طراحی شده همانند دندان مصنوعی در دهان قرار گرفته و تمامی دندان ها تمیز می کند.

این مسواک که به نحوی از دندان ها با سرعت کاملا بالا نگهداری می کند می تواند کاملا سریع و دقیق تمامی دندان ها را مسواک کند.

زمان بسیار کوتاه

نسل جدید مسواک

زمان یکی از بزرگترین دغدغه های انسان های قرن حاضر است. شما برای یک مسواک زدن کامل و بی نقص حداقل می بایست ۱۲۰ ثانیه وقت بگذارید. به کمک این مسواک می توانید از زمانی که دکمه دستگاه را فشار می دهید تنها بعد از ۱۰ ثانیه مطمئن باشید که تمامی دندان ها به خوبی و دقت کافی مسواک زده شده اند.

این مسواک بیش از ۹۹ درصد باکتری ها را کشته و نابود می کند. طراحی این دستگاه دقیق که توسط دندان پزشکان شبیه سازی شده است به نحوی است که هر دندان را به طور کاملا بهداشتی تمیز می کند.

مسواک جمع و جور با خمیر های جالب

نسل جدید مسواک

نرمی این مسواک بسیار مهم است و کاملا لطیف بوده و از الیاف میکرو کانال ساخته شده است. بیشترین پیچیدگی این دستگاه در قسمت کپسول های خمیر دندان است که تنها با لمس یک دکمه مکانیسم فوم خمیر اجرا می شود. خمیر دندان های این مسواک جدید در سه نوع  مورد تایید FDA می باشد.

رنگ آبی جهت مصرف عمومی، سفید جهت سفید کردن دندان ها، گل رز و یا صورتی جهت دندان های حساس ساخته شده است. همزمان با پخش شدن فوم خمیر دندان در لابه لای پره های مسواک نوساناتی جهت تمیز کردن دندان ها ایجاد می گردد.

هزینه های مسواک جدید

باتری این دستگاه به نحوی تعبیه شده است که جهت ۲۸ مرتبه مسواک زدن شارژ می باشد. شما در طی یک سفر نیز به راحتی می توانید بدون نیاز به شارژ و خمیر دندان مسواک داشته باشید. این مسواک کم هزینه و دقیق در حال حاضر به قیمت ۱۰ دلار با یک کپسول خمیر دندان به فروش می رسد.

کپسول دوم را نیز می توانید جدا گانه تهیه کنید. شارژرهای بی سیم این مسواک نیز به قیمت ۱۱۳ دلار در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

این شارژرها همراه با دو کپسول اضافه خمیر دندان به فروش می رسد.

 

اگر شما هم عاشق خواب صبح هستید و یا شبها از خستگی بسیار توانایی ایستادن جلوی آینه و مسواک زدن را ندارید

منتظر این مسواک باشید که به زودی طی ۱۰ ثانیه یک مسواک دقیق و بی نقص به دندان هایتان می زند.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا